Wersje językowe na Origin

autor: PlayDa04
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wersje językowe na Origin

★★★ Newbie

Dzień dobry, miałbym pytanie do was o to że jak zakupiłem bfV na Origin w angielskiej wersji językowej to czy mogę w jakiś sposób dokupić wersje gry w języku polskim?

 

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Wiadomość 1 z 3 (798 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wersje językowe na Origin

@PlayDa04 Część 🙂

Najlepiej skontaktować się bezpośrednio z EA i zwrócenie się z prośbą o dodanie języka polskiego do twojej wersji. Ewentualnie możesz kupić EA Play, z automatu odblokuje to wersję w j. polskim jeśli ustawisz region i preferowany język na Polski. Chodź nie chce wprowadzać Ciebie w błąd czy po okresie próbnym nie wróci na angielski.

Pozdrawiam 🙂

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 3 (759 wyświetleń)

Dot.: Wersje językowe na Origin

Community Manager

Hej @PlayDa04 

 

Uzupełniając odpowiedź @Chytrooki Standard smile 

 

Jeśli gra została przez Ciebie kupiona poprzez Origin i z jakiegoś powodu do Twojego konta gra została przypisana w języku niezgodnym z regionem w którym się aktualnie znajdujesz - pomożemy Ci w rozwiązaniu tego problemu. 

 

Z tego co mi wiadomo w ramach EA Play dostępna jest gra posiadająca wszystkie języki, nie mniej po zakończeniu subskrypcji będziesz mógł uruchomić grę ponownie w językach, które są dostępne dla gry którą kupiłeś jako oddzielny produkt przez Origin. 

Wiadomość 3 z 3 (751 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem