Dot.: Problem z zużyciem procesora

autor: tmrakso
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z zużyciem procesora

★ Novice

Witam, dzisiaj zainstalowałem bfv i zauważyłem że po włączeniu bfv zużycie procesora przez system wzrasta nawet do 25% przez co fps strasznie spadają. Wcześniej nie miałem takiego problemu i nie występuje to przy graniu w inne grę. Proszę o pomoc

Wiadomość 1 z 5 (998 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z zużyciem procesora

Community Manager

Hej @tmrakso 

 

Kiedy ostatni raz grałeś w BFV? Czy od tego czasu instalowałeś na swoim komputerze jakieś aplikacje? Czy wykonywałeś dotychczas jakieś kroki, aby rozwiązać ten problem? (Aktualizacja sterowników, systemu etc.)

Wiadomość 2 z 5 (965 wyświetleń)

Dot.: Problem z zużyciem procesora

★ Novice

W BFV ostatnio grałem kilka miesięcy temu. Instalowałem aplikacje ale tylko z zaufanych źródeł. Tak próbowałem aktualizować sterowniki, system, skanowac antywirusem itd.

Wiadomość 3 z 5 (955 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z zużyciem procesora

[ Edytowane ]

@tmraksoCześć, czy aktualizowałeś w ostatnich kilku miesiącach Bios? Jeśli tak możesz mieć wyłączone X.M.P. Sprawdź w ustawieniach gry czy napewno masz wyłączone DX 12. Zmień Launcher z Origin na EA App albo odwrotnie, w zależności z którego korzystasz. 

CCP Hero Banner


Wiadomość 4 z 5 (938 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z zużyciem procesora

★ Novice

Biosu nie aktualizowałem od 2017. DX 12 miałem włączone ale po wyłączeniu zmalało tylko o jakieś 5%. Launcher zmieniłem nie pomogło.

Wiadomość 5 z 5 (923 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem