Problem z uruchamianiem/instalacja

autor: 1Drejk
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z uruchamianiem/instalacja

★ Novice

Informacje : Posiadam Abonament EA Play z Game Passa.
W dniu wczorajszym tj.07.06.2022 Gra Battlefield V działała bez problemu.

 

W dniu dzisiejszym (08.06) pobrałem aplikację Origin i uruchomiłem inną grę.

 

Następnie po wyłączeniu Origin i włączeniu Battlefield z ikony pulpitu pojawił się komunikat w Origin, iż tej gry nie posiadam. Usunąłem więc Origin i spróbowałem uruchomienie z aplikacji xbox. Ta nie wykonała żadnej akcji więc uruchomiłem aplikacji EA Play i tutaj okazało się iż tej gry nie posiadam (Aktywny EA Play na koncie). Postanowiłem więc odinstalować grę (przez EA Play oraz Xbox nie było to możliwe).

Po odinstalowaniu nadszedł czas na pobranie gry ponownie (aplikacja EA Play uznała że teraz gre juz moge pobrać). Niestety po kliknieciu pobierz i wybraniu miejsca nic się nie dzieje. W lewym dolnym rogu jest jedynie informacja o Obliczaniu Czasu. Z ciekawości sprawdziłem instalację innej gry i sytuacja wygląda tak samo.

Podsumowując problem jest na każdym możlwym etapie.
PS. Próbowałem również wyłączyć IPv6 w konfiguracji karty sieciowej, nie przyniosło to żadnych rezultatów.

 

Wiadomość 1 z 1 (860 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem