Dot.: Problem z bombowcami A - 20 i P- 70 w Battlefield V

autor: Chytrooki
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z bombowcami A - 20 i P- 70 w Battlefield V

★★ Novice

W podczas gry w  Battlefield V chcę wsiąść do nowych amerykańskich bombowców A-20 i P-70 automatycznie zacina mi się rozgrywka i wywala mnie na pulpit . Próbowałem z korzystać z opcji naprawy w bibliotece gier lecz to nie pomogło i teraz nie wiem co robić . 

Wiadomość 1 z 5 (635 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z bombowcami A - 20 i P- 70 w Battlefield V

★★★★★ Guide

Hej,

 

szukałem rozwiązania na Twój problem. Niestety z tego co widzę ów problem trwa od czerwca tamtego roku i nie został rozwiązany. Czy problem pojawia się od razu jak wybierzesz samolot? Czy występuję także jeśli wybierzesz samolot tak, ok 10/20 sekund po tym jak zacznie się rozgrywka na serwerze?

Wiadomość 2 z 5 (619 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z bombowcami A - 20 i P- 70 w Battlefield V

★★ Novice

Występuje i tak po 20 i od razu jak wybieram samolot . Ogólnie występuje za każdym razem gdy tylko chce zagrać tymi samolotami . 

Wiadomość 3 z 5 (611 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z bombowcami A - 20 i P- 70 w Battlefield V

★★ Novice

Hej   Znalazłeś coś na ten problem ? 

Wiadomość 4 z 5 (583 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z bombowcami A - 20 i P- 70 w Battlefield V

[ Edytowane ]

@syptor2Hej osobiście sprobowałbym kilku rozwiazań. Spróbuj zainstalować sterowniki do karty graficznej. Zaktualizuj Windows 10 do wersji 20h2 koniecznie przez stronę internetową Microsoftu. Wyłącz synchronizację z chmura w aplikacji Origin następnie odinstaluj grę i Origin. Usuń wszystkie foldery związane z EA. Spróbuj zainstalować ponownie.

CCP Hero Banner


Wiadomość 5 z 5 (581 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem