Problem z aktywacja kodu BF V

autor: patrykostrysex
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z aktywacja kodu BF V

★★★ Newbie

Witam, mam problem z aktywacją kodu do BF V. Problem polega na tym, że posiadam dwa nieużyte kody (support Origin potwierdził, że są one nieużyte). Po wpisaniu kodu na koncie wyświetla, że aktywacja gry BF V oraz ID mojego konta (próbowałem na dwóch kontach), natomiast po kliknięciu "Dalej" wyskakuje informacja, że podany kod jest nieprawidłowy. Co mogę zrobić w tym przypadku?

Wiadomość 1 z 7 (812 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z aktywacja kodu BF V

★★ Guide

klucz z allegro?

Wiadomość 2 z 7 (809 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z aktywacja kodu BF V

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

@kot19732 tak, ale support odpisał że kody są poprawne i niewykorzystane

Wiadomość 3 z 7 (805 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z aktywacja kodu BF V

[ Edytowane ]

@patrykostrysexWpisywaleś kody bez znaku minus(-) ? Wpisz normalnie bez kopiowania. Spróbuj przez Origin, EA Desktop lub stronę internetową. 

CCP Hero Banner


Wiadomość 4 z 7 (798 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z aktywacja kodu BF V

★★★ Newbie
@Chytrooki tak, probowalem kilka razy bez kopiowania i na rozne sposoby, tez pokazuje ze kod jest niby nieprawidlowy
Wiadomość 5 z 7 (794 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z aktywacja kodu BF V

@patrykostrysex w takim razie skontaktuj się z pomocą techniczą, oni powinni aktywować twój kod. Ostatnia mozliwość to wyczyszczenie pamięci podręcznej.

CCP Hero Banner


Wiadomość 6 z 7 (790 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z aktywacja kodu BF V

★★★ Newbie
@Chytrooki napisałem właśnie odpowiedź na odpowiedź Originu czy jest możliwość żeby aktywowali mi kod, mam nadzieje że się uda
Wiadomość 7 z 7 (788 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem