Posiadam problem z Battefield V na nowym sprzęcie ktoś pomoże !

autor: xAlergeNx
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Posiadam problem z Battefield V na nowym sprzęcie ktoś pomoże !

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam mam problem z grą i płynnością w tej grze na pc taki ze podczas grania w Battlefield V posiadam Lagi Sekundowe podczas grywalności Directx 12 , na 11 wszystko śmiga,

posiadam najnowsze sterowniki karty płyty głównej tak samo aktualizacje Wndowsa ale problem tkwi dalej , nawet dawałem komputer do diagnozy i z komputerem wszystko ok nawet testy nic nie wykazują inne gry płynnie chodzą podczas grania dx 12 , czy ktoś naprawił już ten błąd z grą BATTLEFIELD V i zna rozwiązania tych przecinek w graniu i by podał rozwiązanie byłbym Bardzo wdzięczny za każdą pomoc !

 

czyli mi się zacina obrazowo gra a fpsy wtedy spadają przy dx 12 w bf V

 

specyfikacje jaką posiadam

AMD 5 3600

RTX 2070 SUPER MSI X TRIO

RAM 16 GB 3600 MHZ

MSI B450 GAMING PLUS MAX

M2 ADATA SX8200 PRO 1TB

SilentiumPC Supremo L2 SPC222 80+GOLD 650W

Wiadomość 1 z 15 (1 271 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Posiadam problem z Battefield V na nowym sprzęcie ktoś pomoże !

@xAlergeNx Witaj jeśli masz wersję Windowsa 10 20h2 spróbuj wejść w ustawienia GPU i zobacz czy twoja karta obsługuje Hags. Zobacz na tym filmiku. https://youtu.be/kLI5d-uCM2E

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 15 (1 250 wyświetleń)

Dot.: Posiadam problem z Battefield V na nowym sprzęcie ktoś pomoże !

★★ Novice

niestety zrobiłem jak na filmiku all najnowsze i zaktualizowane ale dalej problem tkwi ..

Wiadomość 3 z 15 (1 244 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Posiadam problem z Battefield V na nowym sprzęcie ktoś pomoże !

[ Edytowane ]

@xAlergeNxhttps://youtu.be/kzC6ebcqbXk spróbuj to. Możesz jeszcze spróbować w panelu sterowania nVidia ustawić Low Latency Mod na Off

CCP Hero Banner


Wiadomość 4 z 15 (1 228 wyświetleń)

Dot.: Posiadam problem z Battefield V na nowym sprzęcie ktoś pomoże !

[ Edytowane ]

@xAlergeNxhttps://youtu.be/WYXOzRJ2xLc możesz ustawić tak jak tutaj. Jeśli nie pomoże to możesz ustawić do domyślnych ustawień. 

CCP Hero Banner


Wiadomość 5 z 15 (1 224 wyświetleń)

Dot.: Posiadam problem z Battefield V na nowym sprzęcie ktoś pomoże !

★★★★★ Guide

Hej, czy problem się pojawił po aktualizacji sterowników do karty graficznej? Jeśli tak, to wróć do starszych bądź wykonaj na czysto instalacje nowych. Czy po przełączeniu na dx 11 problem dalej występuje?

 

W załączniku masz plik konfiguracyjny. Wrzuć to do folderu gdzie masz zainstalowana grę. Jak przeniesiesz to zmień rozszerzenie z txt na cfg.

Wiadomość 6 z 15 (1 212 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Posiadam problem z Battefield V na nowym sprzęcie ktoś pomoże !

★★ Novice
@Cyrtafix na poprzedniej wersji sterownika karty graficznej to samo mam patrzałem parę różnych sterowników starszych ale to samo się dzieje co z nowym sterownikiem , na DX 11 jest grywalnie płynnie ale dx 12 nie jest grywalny i są te problemy co opisałem już nie wiem co zrobić by pograć na dx 12
Wiadomość 7 z 15 (1 200 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Posiadam problem z Battefield V na nowym sprzęcie ktoś pomoże !

[ Edytowane ]

@xAlergeNx Hej.

W pierwszej kolejności uruchom grę i naciśnij ALT+ F4 i  wejdź do menadżera zadań. Następnie kliknij w szczegóły, znajdź BFV na liście i ustaw priorytet na Wysoki(ScreenShot1)

Następnym krokiem jest ustawienia zasilania (Screenshot2) znajdziesz je w panelu sterowania. Ustaw "Wysoką wydajność".

Ostatnim krokiem jest ustawienie (ScreenShot3) wydajności w grze. Musisz wejść w ustawienia Grafiki, odszukać zainstalowana aplikacje w tym przypadku gre BFV i ustawić "Wysoką Wydajność". Jeśli to nie pomogło to być może Anty-Wirus ale w to raczej wątpię. Powodzenia Standard smile 

CCP Hero Banner


Wiadomość 8 z 15 (1 184 wyświetleń)

Dot.: Posiadam problem z Battefield V na nowym sprzęcie ktoś pomoże !

★★ Novice
@Chytrooki niestety zrobiłem tak i to samo posiadam , dx 11 jest płynny i sprawny ale dx 12 coś nie pomaga zrobiłem krok po kroku tak jak opisywali inni ludzie i tak samo jak ty ale dalej tkwi problem troszkę pomogło ale dalej są te problemy
Wiadomość 9 z 15 (1 154 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Posiadam problem z Battefield V na nowym sprzęcie ktoś pomoże !

@xAlergeNx może pokombinuj z odświeżaniem obrazu lub spróbuj zablokować ilość klatek. Grę uruchom w trybie pełno ekranowym

CCP Hero Banner


Wiadomość 10 z 15 (1 150 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem