Dot.: Oszuści w grze

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Oszuści w grze

★★ Guide

Panowie chodzi o to żeby podejść do tematu poważnie minutę temu wyłączyłem bt5 bo odechciało mi się grać gościu wciągu niespełna 10 minut miał 100 kili ( ksywa BA,,  Jag,,, może ktoś się domysli nie mogę napisać pełnej nazwy bo to zabronione a szkoda ) i ciągnoł za sobą wszysykich do przodu i wiadomo jak by się nie grało nie ma szans bo słabsi gracze od razu się wycofują z gry jak widzą taką KOSĘ i rozgrywka staję się jednostronna i w statystykach masz mecz przegrany a po to chyba są te statystyki żeby się nimi cieszyć.Z tego co widzialem koleś o którym wspominałem od dwóch miesięcy jest raportowany i nic dalej śmiga,Według mnie pracownicy nadzorujący prewencyjnie powinni sprawdzać killerów czy grają na wspomaganiu. Samo zgłoszenie cheaterów też nie należy do naprostszej procedury i dlatego dużo graczy rezygnuje z zgłoszenia i poprostu zmienia grę na inny tytuł i tracimy graczy a szkoda bo coraz mniej zapełnionych serwerów .Wielka szkoda i rozczarowanie

Wiadomość 21 z 35 (879 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Oszuści w grze

★★★★★ Guide

Wejść na specta nagrać go. W Origin go znaleźć ingo zgłosić umieszczając opis i stosowny link. No raczej trudne to to nie jest. 

 

Ale fakt ilość oszustów w grach sieciowych jest męcząca. Na tę chwilę nie ma idealnego rozwiązania aby się ich wyzbyć.

Wiadomość 22 z 35 (867 wyświetleń)

Dot.: Oszuści w grze

EA Staff

Hej @kot19732

 

Rozumiem, że potrzebny jest dodatkowy czas na dokonanie zaraportowanie, ale pomimo wszystko zachęcam Cię serdecznie do zgłaszania tego typu zachowań.

 

Dzięki temu po rozpatrzeniu takiego zgłoszenia będziemy mogli komfortowo grać. 🙌

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 23 z 35 (861 wyświetleń)

Dot.: Oszuści w grze

★ Guide
@EA_Cekiel Czy istnieje możliwość sprawdzenia, czy moje zgłoszenie oszusta zostało odrzucone lub czy dany gracz otrzymał bana?
Wiadomość 24 z 35 (853 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Oszuści w grze

EA Staff

Hej @Wyrzysk_1985

 

Nie ma takiej możliwości.

Mogę Cię tylko zapewnić, że każde zgłoszenie jest przez nas rejestrowane i dalej rozpatrywane przez Dział Warunków Świadczonych Usług.    

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 25 z 35 (849 wyświetleń)

Dot.: Oszuści w grze

★ Guide
@EA_Cekiel A orientujesz się, czy jest w ogóle sens nagrywania takich delikwentów i załączania wideo w raporcie, czy to nie ma znaczenia?
Wiadomość 26 z 35 (842 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Oszuści w grze

★★★★★ Guide

Moim zdaniem ma sens. Bo niektórych rzeczy przez same statystyki nie udowodnisz.

Wiadomość 27 z 35 (830 wyświetleń)

Dot.: Oszuści w grze

★★★★ Apprentice

No wlasnie. Z drugiej strony jezeli Support ma wglad w kill log i czat danej rozgrywki to chyba latwo pewne kwestie wychwycic - kiedy np. typ wali same heady z Lewisa i to jeszcze z dalekich dystansow :d

Wiadomość 28 z 35 (820 wyświetleń)

Dot.: Oszuści w grze

Community Manager

@Wyrzysk_1985  napisał/a:
@EA_Cekiel A orientujesz się, czy jest w ogóle sens nagrywania takich delikwentów i załączania wideo w raporcie, czy to nie ma znaczenia?

Hej @Wyrzysk_1985 

 

Filmik nie jest "obowiązkowy" przy zgłoszeniu, nie mniej na pewno będzie bardzo przydatny. Standard smile

Wiadomość 29 z 35 (810 wyświetleń)

Dot.: Oszuści w grze

★★★★★ Apprentice

Filmik nie jest przydatny. Dziwne, że takie rzeczy pisze CM. Niewiedza czy coś gorszego ? Było już to wyjaśnianie na nieistniejącym już forum battlefield w nieistniejącym (usuniętym) wątku o cziterach. Również na reddicie. Filmy były niepubliczne i nadal po kilku miesiącach miały 0 wyświetleń, co oznacza, że nikt ich nie oglądał.

Nikt nie panuje nad tym kto dostanie bana. Loteria. Niekiedy gość po 20 godzinach, a zdarzają się również takie przypadki, że gość ma ponad 1000 godzin (Lvl powyżej 400) i nadal gra. Spotkałem kilku takich. 

@Wyrzysk_1985 Dawno przestałem raportować, bo to nie miało sensu. Szkoda na to czasu. Sam proces jest skomplikowany (dla nowego gracza).

Niekiedy z nimi walczyłem albo robiłem ostrą jazdę na czacie. Co najlepsze ludzie bronili czitera. Natomiast niektórzy cziterzy mnie pamiętali, byłem ich głównym celem i oskarżali mnie o czity. Kiedyś sobie gadałem sobie z gościem na czacie. Pisze, że zna tych cziterów i ma nawet kanał YT. Później wchodzę na jego kanał a tam filmik o mnie :O Ogólnie to gość marnie skończył, bo mu coś się w głowie poprzewracało i...  ostro odpalił się. Dobre czity miał, bo dobrnął do ponad 300 lvl zanim go zbanowali. Później założył kolejne konto.

Wiadomość 30 z 35 (563 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem