Dot.: Nie otrzymałem skina w BFV za max 20lvl zwiadowcy. Proszę o pomoc ,

autor: Plasterx
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nie otrzymałem skina w BFV za max 20lvl zwiadowcy. Proszę o pomoc ,

★★★ Newbie

Witam mój problem jest taki że w BFV udało mi się wbić max 20 lvl ale nie dostałem za to nagrody w postaci skina "Hades" . Mam wykupioną pełną wersje BFV z wszystkimi elitami itd... proszę o szybką odpowiedź.

 

Wiadomość 1 z 6 (1 673 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie otrzymałem skina w BFV za max 20lvl zwiadowcy. Proszę o pomoc ,

@kapitanberlin Część 🙂

Jest to błąd, misja odblokuje się z czasem, powodem jest dużo misji w dzienniku zadań, wykonuj misje na skiny i misja mistrzowska snajpera powinna się pojawić. Skontaktuj się z pomocą techniczną jeśli misja się nie pojawia.

Pozdrawiam 🙂

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 6 (1 651 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie otrzymałem skina w BFV za max 20lvl zwiadowcy. Proszę o pomoc ,

★★ Guide

dałeś chyba nie takie skriny bo co ma AKIRA do zwiadowcy

Wiadomość 3 z 6 (1 378 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie otrzymałem skina w BFV za max 20lvl zwiadowcy. Proszę o pomoc ,

★★★ Newbie

@kapitanberlin  napisał/a:

Witam mój problem jest taki że w BFV udało mi się wbić max 20 lvl ale nie dostałem za to nagrody w postaci skina "Hades" . Mam wykupioną pełną wersje BFV z wszystkimi elitami itd... proszę o szybką odpowiedź.

 


Udało się odblokować misje? Mam to samo z Medykiem i Szturmowcem juz 2 miesiące. Wykonywanie zadań nic nie daje

Wiadomość 4 z 6 (912 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie otrzymałem skina w BFV za max 20lvl zwiadowcy. Proszę o pomoc ,

Community Manager

Hej @Plasterx 

 

Czy wykonałeś wszystkie specjalne misje? 

Czy sprawdziłeś wszystkie frakcje? (niektóre skórki są przewidziane tylko dla aliantów/sił osi etc)?

Miej na uwadze, że w niektórych przypadkach wykonanie zadania daną klasą, daje skórkę innej klasie. 

Wiadomość 5 z 6 (907 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie otrzymałem skina w BFV za max 20lvl zwiadowcy. Proszę o pomoc ,

★★★ Newbie

@EA_Kuba  napisał/a:

Hej @Plasterx 

 

Czy wykonałeś wszystkie specjalne misje? 

Czy sprawdziłeś wszystkie frakcje? (niektóre skórki są przewidziane tylko dla aliantów/sił osi etc)?

Miej na uwadze, że w niektórych przypadkach wykonanie zadania daną klasą, daje skórkę innej klasie. 


Nie wykonałem jeszcze wszystkich misji specialnych bo np. na kolory broni wyskakują normalnie po ukonczeniu poprzednich. A czy sprawdzałem? Wiekokrotnie po każdej misji na każdej z klas i co tylko można. Z tego co pamiętam zadania na mistrzostwo wyskakiwały jak miałem normalną wersję gry, przestały jak zakupiłem Definitive Edition. 

Wiadomość 6 z 6 (900 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem