Dot.: Kiedy otrzymamy możliwość pobrania plików pełnej gry BFV?

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Kiedy otrzymamy możliwość pobrania plików pełnej gry BFV?

★★ Guide

Witam, wczoraj ogłoszono na pewnym serwisie, że od 7.11 będzie można pobrać pliki do BF'a V

Natomiast ja ciągle nie mam takiej możliwości... :/ Ktoś wie o co chodzi?

Wiadomość 1 z 5 (951 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Kiedy otrzymamy możliwość pobrania plików pełnej gry BFV?

Community Manager

@KapitanCzarny268 

 

Wstępne pobieranie było przeznaczone dla posiadaczy Origin Access Basic, Origin Access Premier oraz EA Access. Jeżeli zamówiłeś grę przed-premierowo, to w zależności od wersji będziesz mógł pobrać ją na kilka dni przed 15tym, lub 20tym listopada. Jeśli jesteś posiadaczem którejkolwiek z wymienionych subskrypcji, sprawdź jej status, lub skontaktuj się z nami telefonicznie. 

 

Więcej informacji na temat premiery znajdziesz tutaj: 

 

https://www.battlefield.com/pl-pl/news/ways-to-play-early

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 5 (906 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Kiedy otrzymamy możliwość pobrania plików pełnej gry BFV?

★★★ Newbie
Przyłączam się do pytania wyżej, wczoraj pobrałem BF'5 z Origin Access ale natomiast grać nie mogę a premiera jest jutro, a w swoim abonamencie mam 10 godzin na przetestowanie, a zastanawiam się czy BF 5 będzie też w zwykłym abonamencie dostępny czy tylko w premier
Wiadomość 2 z 5 (937 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kiedy otrzymamy możliwość pobrania plików pełnej gry BFV?

Community Manager

Hej @fasola877@KapitanCzarny268

 

Jeśli po kliknięciu prawym przyciskiem myszy na pierwszej pozycji na liście nie widzicie opcji "Graj" to wyczyśćcie pamięć podręczną programu Origin, po czym ponownie go uruchomcie Standard smile

Wiadomość 3 z 5 (916 wyświetleń)

Dot.: Kiedy otrzymamy możliwość pobrania plików pełnej gry BFV?

★★ Guide

Kuba... ale ja nie mam tego problemu, mi chodzi o to, czemu nie widzę przycisku na wstępne pobranie plików gry BFV.

Wiadomość 4 z 5 (912 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Kiedy otrzymamy możliwość pobrania plików pełnej gry BFV?

Community Manager

@KapitanCzarny268 

 

Wstępne pobieranie było przeznaczone dla posiadaczy Origin Access Basic, Origin Access Premier oraz EA Access. Jeżeli zamówiłeś grę przed-premierowo, to w zależności od wersji będziesz mógł pobrać ją na kilka dni przed 15tym, lub 20tym listopada. Jeśli jesteś posiadaczem którejkolwiek z wymienionych subskrypcji, sprawdź jej status, lub skontaktuj się z nami telefonicznie. 

 

Więcej informacji na temat premiery znajdziesz tutaj: 

 

https://www.battlefield.com/pl-pl/news/ways-to-play-early

Wiadomość 5 z 5 (907 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem