Gra nie chce się uruchomić

autor: immortalsenpaii
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Gra nie chce się uruchomić

★★★ Newbie

Witam mam pobrana grę z gamę pass. Po instalacji na Ea desktop przy próbie włączenia gry wyskakuje błąd : 

 

Wiadomość 1 z 4 (473 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Gra nie chce się uruchomić

EA Staff

Witaj @immortalsenpaii, 👋

 

Jaką grę próbujesz uruchomić przez EA Desktop? Czy podobna sytuacja będzie miała miejsce w przypadku innych tytułów zawartych w abonamencie?

 

Na tę chwilę mogę Ci zalecić skorzystanie z instrukcji zawartych w artykule "Wyczyść pamięć podręczną, aby rozwiązać problemy ze swoimi grami" i usunięcie danych tymczasowych, przechowywanych przez klienta EA Desktop.

 

Daj znać, czy po wyczyszczeniu pamięci podręcznej problem będzie występował w dalszym ciągu.  

EA_Cekiel
footer-thumb.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (462 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Gra nie chce się uruchomić

EA Staff

Witaj @immortalsenpaii, 👋

 

Jaką grę próbujesz uruchomić przez EA Desktop? Czy podobna sytuacja będzie miała miejsce w przypadku innych tytułów zawartych w abonamencie?

 

Na tę chwilę mogę Ci zalecić skorzystanie z instrukcji zawartych w artykule "Wyczyść pamięć podręczną, aby rozwiązać problemy ze swoimi grami" i usunięcie danych tymczasowych, przechowywanych przez klienta EA Desktop.

 

Daj znać, czy po wyczyszczeniu pamięci podręcznej problem będzie występował w dalszym ciągu.  

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 2 z 4 (463 wyświetleń)

Dot.: Gra nie chce się uruchomić

★★★★★ Guide
@immortalsenpaii A może zainstaluj Origin i zobacz czy przez niego Ci się włączy gra Standard smile. EA Desktop jest dopiero w fazie testów Standard smile.
Wiadomość 3 z 4 (455 wyświetleń)

Dot.: Gra nie chce się uruchomić

★★★ Newbie
@EA_Cekiel po wyczyszczeniu jest już ok dzięki
Wiadomość 4 z 4 (448 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem