EA App nagle nie wykrywa zakupionej gry

autor: BigBoyMaestro
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

EA App nagle nie wykrywa zakupionej gry

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Nie mogę uruchomić gry. Kupiłem ją ponad pół roku temu na przecenie i do tej pory wszystko było w porządku, gra pojawiała się normalnie na originie a potem również na EA App. Wszystko zmieniło się kiedy skończył się odebrany EA Play na 3 mieś. z Xbox Gamepass'a. Od wczoraj bo to wtedy się skończył, Battlefield V najpierw nie pojawiał się wogóle w bibliotece, użyłem więc narzędzia do odzyskiwania aplikacji i Battlefield się pojawił, niby wszystko wydaje się normalne, pokazuje że posiadam grę ale kiedy kliknę graj to wyświetla się błąd po czym mam dwie opcje, albo zamknąć okno albo kupić grę (warto tutaj dodać, że w momencie kiedy kliknie się aby kupić grę to nic się nie dzieje a okno zwyczajnie się wyłącza). Tak trochę nie mam zamiaru kupować drugi raz tej samej gry więc byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.

Wiadomość 1 z 3 (1 853 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: EA App nagle nie wykrywa zakupionej gry

★★★ Novice

Znalazłem rozwiązanie. Jeżeli stało wam się coś takiego to nic innego wam nie pozostaje jak napisać do support'u, najlepiej na ich twitterze. Opiszcie problem (trzeba po angielsku) a ktoś z supportu wam odpisze po jakiś 5 minutach. Ogólnie to chodzi tutaj o to, że po zakończeniu EA Play czasami mogą ci się pomieszać gry i w systemie teoretycznie jej nie masz a przynajmniej tak mi napisał support.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (1 790 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: EA App nagle nie wykrywa zakupionej gry

★★★ Novice

Znalazłem rozwiązanie. Jeżeli stało wam się coś takiego to nic innego wam nie pozostaje jak napisać do support'u, najlepiej na ich twitterze. Opiszcie problem (trzeba po angielsku) a ktoś z supportu wam odpisze po jakiś 5 minutach. Ogólnie to chodzi tutaj o to, że po zakończeniu EA Play czasami mogą ci się pomieszać gry i w systemie teoretycznie jej nie masz a przynajmniej tak mi napisał support.

Wiadomość 2 z 3 (1 791 wyświetleń)

Dot.: EA App nagle nie wykrywa zakupionej gry

Community Manager

Dzięki za tę informację @BigBoyMaestro Standard smile 

Wiadomość 3 z 3 (1 642 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem