Cofnięcie progresu gry

autor: xroyalpet
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Cofnięcie progresu gry

[ Edytowane ]
★★★★★ Newbie

Produkt: Battlefield V
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD Geforce GTX 1660Ti
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
W jakiej części gry pojawia się problem? Tryb dla wielu graczy
W jakim trybie? null
Wybierz swój region Europa
Na którym serwerze się to stało?
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 05.11.2020
Opisz pokrótce napotkany błąd: Cofnął mi się poziom oraz statystyki.
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? -
Co się dzieje? -
Co powinno się stać? -

Witam,

nie grałem w BF'a przez tydzien i po tej małej przerwie moje postępy w pewnym stopniu cofnęły się. Z 54 lub 56 poziomu (dobrze nie pamiętam) spadłem do 5lvl. 

Wszystkie przedmioty są zapisane, ale lvl broni czy profesji spadły do 0. 

 

Sprawdziłem ostatnie logi z konta EA i nie pasują one do moich.. Nie wiem czy to ma wpływ na to, że cały mój progres cofnął się 10 razy..

 

Wiadomość 1 z 3 (592 wyświetleń)

Dot.: Cofnięcie progresu gry

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Nie martw się nie jesteś jedyną osobą z tym problemem . Mi stało się dokładnie to samo tylko,że z poziomu 283 spadłem do 19(( Wśród innych moich znajomych problem ten nie występuje) Podjętym przeze mnie krokami były: Naprawa plików gry poprzez aplikację Origin (Nie pomogło) oraz wysłanie e maila do EA jednak wciąż czekam na odpowiedz. Zastanawiałem się co jeszcze mógłbym zrobić i doszedłem do wniosku,że trzeba albo odinstalować i zainstalować całą grę jeszcze raz lub kliknąć prawym przyciskiem myszy na grę w bibliotece origin wejść w sekcję właściwości i przywrócić stan zapisu gry z chmury jednak będzie to zapis z przed miesiąca lub nawet roku POLECAM TEGO NIE ROBIĆ . Lub po prostu poczekać na odpowiedz na maila od EA.

Wiadomość 2 z 3 (573 wyświetleń)

Dot.: Cofnięcie progresu gry

Community Manager

Hej @xroyalpet @artrad 

 

Opisany przez Was problem powinien być na tę chwilę rozwiązany dla większości użytkowników Standard smile

Wiadomość 3 z 3 (543 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem