Cheaters!

autor: BFfighter
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Cheaters!

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam Może mi ktoś tu wyjaśnić jak to jest z cheaterami w tej grze? Jest plaga ludzi, którzy bezpardonowo używają aimbota i wh, mają pełno raportów i dalej grają. Dla przykładu jest ten typ:[edytowane przez EA_Kalina]. Gra od 5h i ma k/d 51,85! Wchodzi na serwer i go totalnie pisząc kolokwialnie rozwala.  Co jest grane? Ja dla przykładu zaraportowałem kilku 100% cheatów wraz z filmikami to nikt nawet nie raczył ich odtworzyć. Napiszcie, że macie to gdzieś to się zainstaluje aimbota z wh i będziemy razem wykańczać tę grę bo wam bf2042 nie wyszedł.

Wiadomość 1 z 8 (476 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Cheaters!

Community Manager

Witaj @BFfighter ,

Edytowałam Twój post, mając na uwadze zasady forum odnoście szkalowania innych użytkowników.  Jeśli podejrzewasz kogoś o oszustwo, zgłoś go za pomocą odpowiednich narzędzi.

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 8 (443 wyświetleń)

★★ Novice

No tak poprawność polityczna musi być ale, że tacy ludzie psują zabawę innym to już was nie obchodzi. Na raporty nikt nie reaguje. Co to w ogóle za prymitywny system raportowania gdzie nie wiesz co dalej się z danym raportem dzieje. Macie ludzi za dzieciaków?

Wiadomość 3 z 8 (429 wyświetleń)

★ Guide

Po aktualizacji bt 2042 wysyp cheaterów w bt5  to jakaś porażka wczoraj gościu level 52  killi 182 ale ktoś ma nas głeboko w ..... pozdrawiam E,A

Wiadomość 4 z 8 (151 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice

oni maja to gdzieś. chodzi o uwalenie poprzednich części, co by gracze przerzucili się na tego crapa 2042.

Wiadomość 5 z 8 (138 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

[ Edytowane ]
★★ Novice

[edytowane przez EA_Kuba]

pro gracz. w 27 h k/d na poziomie 63., tez tak chce

Wiadomość 6 z 8 (131 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

[ Edytowane ]
★★ Novice

No cześć. Chciałbym zapytać , gdzie odblokować perki takie jak typ z filmiku ma?

a tak na poważnie .. zgłaszałem gościa 2 lipca... a dziś sobie pomyka po waszych serwerach.

2 lipca .

jeszcze nie ogarniał zacnych dopalaczy jeszcze , ale już był szemranym lujem. 

Wiadomość 7 z 8 (19 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Hej @grifteros 

Ponownie musiałem edytować Twój post z racji tego, że naruszał on regulamin forum i zasad odnośnie szkalowania. 

Jeśli chcesz zgłosić zauważone przez ciebie oszustwo w grze, zrób to wedle instrukcji podanej przez @EA_Kalina.

Wiadomość 8 z 8 (5 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem