Bonusy z BF 1 w BFV oraz resetowanie ustawień żołnierza

autor: GzikuuPL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Highlighted
Zaakceptowane rozwiązanie

Bonusy z BF 1 w BFV oraz resetowanie ustawień żołnierza

★★★★ Novice

Witam, po początku zaznaczę, że posiadam grę na Playstation 4.

 

Po pierwsze - w BF1 odblokowałem wszystkie skórki na broń "Arras" do BFV oraz dwa żetony na zestawy wyposażenia, a nie mam ich dostępnych w grze. Co w takiej sytuacji zrobić?

 

Po drugie -  grałem dziś o 00:00 od razu po premierze i gra działała dobrze. Dziś rano odpalam i mam zresetowane wszystkie postępy, łącznie z poziomem, nie mogę przejrzeć zadań (przy każdym ponownym uruchomieniu gry czas nowo-dostępnych odlicza od 24:00:00 godzin). O co chodzi, kiedy gra będzie działać? 

Wiadomość 1 z 2 (595 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Bonusy z BF 1 w BFV oraz resetowanie ustawień żołnierza

Hero (Retired)

Co do skórek, z tego, co mi wiadomo, nagrody z Drogi do Battlefield V będą przyznane 20 listopada, kiedy gra wyjdzie dla wszystkich. Wtedy Twoje żetony i skórki powinny się pojawić.

 

Druga część brzmi trochę jak problem z serwerami. Zwykle postępy pokazują się jako 0, jeśli nawala Stat Engine - w takiej sytuacji trzeba to po prostu przeczekać - takie historie prawie nigdy nie trwają dłużej niż przez kilka godzin. Na dobrą sprawę jedynym rozwiązaniem jest poczekanie przez kilka godzin i następnie sprawdzenie, czy wszystko wróciło do normy.

---------------------------------------------------------------
If you think that someone's post helped you, feel free to press the 'Grant XP' button. If someone's instructions helped you solve your problem, please press 'Accept as Solution', so that other people with the same problem can easily find the solution in the future.

I am a volunteer moderator and I don't work for EA. All opinions expressed are my own.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (588 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Bonusy z BF 1 w BFV oraz resetowanie ustawień żołnierza

Hero (Retired)

Co do skórek, z tego, co mi wiadomo, nagrody z Drogi do Battlefield V będą przyznane 20 listopada, kiedy gra wyjdzie dla wszystkich. Wtedy Twoje żetony i skórki powinny się pojawić.

 

Druga część brzmi trochę jak problem z serwerami. Zwykle postępy pokazują się jako 0, jeśli nawala Stat Engine - w takiej sytuacji trzeba to po prostu przeczekać - takie historie prawie nigdy nie trwają dłużej niż przez kilka godzin. Na dobrą sprawę jedynym rozwiązaniem jest poczekanie przez kilka godzin i następnie sprawdzenie, czy wszystko wróciło do normy.

---------------------------------------------------------------
If you think that someone's post helped you, feel free to press the 'Grant XP' button. If someone's instructions helped you solve your problem, please press 'Accept as Solution', so that other people with the same problem can easily find the solution in the future.

I am a volunteer moderator and I don't work for EA. All opinions expressed are my own.
Wiadomość 2 z 2 (589 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem