Błąd z włączeniem gry Battlefield V

autor: Panzerwaffel08
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Błąd z włączeniem gry Battlefield V

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Witaj,

 Pobrałem jeszcze raz przez Steam ale efekt jest ten sam, jestem załamany. Przez to nie wiem czy kiedykolwiek zagram w Battlefield V. Pobierałem to 3 dni, bo bardzo mi internet zamulał i potrafiło być 60 KB/s.

 Dzięki ci za pomoc w tym wszystkim, że się angażowałeś w to intensywnie itd. ale niestety nie wypaliło. Jak masz jeszcze jakieś pomysły to proszę powiedz, bo już nic nie przychodzi do głowy.

 

 Pozdro

 

EDIT: Sprawdziłem jeszcze czy w plikach jest wszystko w odpowiednich folderach i dyskach. Otóż w folderach Steam na dysku D: są pliki Battlefield V, a w folderach Origin a dokładniej Origin Games nie ma. Nie wiem czym to jest spowodowane.

Wiadomość 11 z 14 (706 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd z włączeniem gry Battlefield V

[ Edytowane ]
Hero (Retired)

@Panzerwaffel08

 

EDIT!

Skasowalem caly post bo własniez dotarlo do mnie z opóźnieniem co sie u ciebie wydarzylo tak naprawdę.

Ale to tak rzadki przypadek ze nie od razu do mnie dotarło w czym problem 

 

Gry nie ma bo swiezo zalozone konto na Origin ktore nie zostało połaczone z kontem Steam. Sorry dopiero teraz do mnie to dotarlo i miałes przez to mnóstwo roboty

Aby te konta połaczyc musialbys uruchomic gre na Steamie a wtedy Origin zaproponowałby ci połaczenie kont. Czyli przyczyna tkwi w braku propozycji od Origin o polaczenie kont.dla ktorego te konto juz raz zostało polaczone z innym kontem Origin.

Ale jesli te konto juz raz polaczyles z innym kontem Origin to w tym tkwi przyczyna .Konto Steamu mozesz połaczyc tylko z jednym kontem Origin

Jesli tak to to jest przyczyna tego klopotu, bo jestes zalogowany na innym kocje Origin którego konto Steamu nie rozpoznaje - dla niego wlascicelem gry ktora własnie kupiłes jest własciciel starego -  innego konta Origin 

Gdybyś załozyl nowe konto takze na Steamie to nie mialbys tego problemu 

 

Na dzis jedynie pracownik EA moze ci to odkręcić - jesli moze bo to jest takze kwestia Steamu Skontaktuj sie z doradcą EA telefonicznie 

Telefon +48 22 397 08 40 - Czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 do 21:00

 

Wiadomość 12 z 14 (1 404 wyświetleń)

Dot.: Błąd z włączeniem gry Battlefield V

★★★ Novice

Witaj!

 Czyli aż tak mocno się wszystko pokomplikowało, że nawet ty nie dasz rady. Niezmiernie Ci dziękuję za kilku dniową pracę włożoną w ten cały "basen kiślu". Chociaż problem jeszcze nie został rozwiązany, nie wiem jak ci dziękować za to wszystko. Jeżeli usłyszę jakieś porady od pracownika EA albo jak będą jakieś nowości powiadomię ciebie najszybciej jak mogę! 

 Bywaj, i przysłowiowo niech moc będzie z tobą :D

Wiadomość 13 z 14 (663 wyświetleń)

Dot.: Błąd z włączeniem gry Battlefield V

EA Staff

Ponieważ sprawa dotyczy powiązania konta EA z kontem Steam zaznaczam konkluzje @kreatora jako rozwiązanie. 

 

@Panzerwaffel08 Mam nadzieję, że uda Ci się poprawnie połączyć konta. 🤞

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 14 z 14 (557 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem