Błąd w menu głównym i menu kompanii

autor: xJyttox
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Błąd w menu głównym i menu kompanii

★★★ Newbie

Produkt: Battlefield V
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD Nvidia geforce
Podaj ilość pamięci RAM w GB 3 gb
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
W jakiej części gry pojawia się problem? Menu gry
W którym menu gry byłeś/byłaś kiedy pojawił się problem? menu główne i menu kompanii
Wybierz swój region Europa
Na którym serwerze się to stało? żadnym
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) około kilka mięsięcy temu nie mogłem włączyć gry a obecny błąd pojawił się po aktualizacji
Opisz pokrótce napotkany błąd: w menu głównym nie widać żołnierzy ani pojazdów tylko pomarańczowe tło a z lewej strony widać bardzo małą cześć miasta.Mogę włączyć wyszukiwanie maczy itp. jeddnak gdy wybiore uzbrojenie nie widać hangaru ani textur broni,a jeśli wybiore menu kompanii nie mogę nic więcej zrobić,jedynie ruszać kursorem i zaprosić przyjaciół do skaładu
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? wystarczy włączyć grę po ostatniej aktualizacji
Co się dzieje? napisałem wszystko w tabelce opisz pokrótce napotkany błąd
Co powinno się stać? w menu powinni pojawić się żołnierze i pojazdy,w uzbrojeniu powinny pojawić się bronie na tle hangaru,a menu kompani powinno normalnie się włączyć

na pierwszym zrzucie ekranu widać menu główne,na następnym widać że jeżeli w sklepie wybiore skin do postaci lub broni go nie widać,a na ostatnim widać co się dzieje jeśli wybiore menu kompani,czyli nic nie mogę zrobić,jedyniee ruszać kursorem i zaprosić przyjaciół do oddziału

Wiadomość 1 z 4 (1 079 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Błąd w menu głównym i menu kompanii

★★★ Newbie

nie potrzebuje więcej pomocy ponieważ wystarczy wejść na origin,włączyć biblioteke gier,kliknąć prawym przyciskiem myszy na battlefielda i wybrać opcje 'napraw' Party hat

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (1 028 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Błąd w menu głównym i menu kompanii

★★★ Newbie

edit:okazało się po pierwsze:mam jednak 4gb ram,po drugie:multiplayer też nie działa ponieważ znajduje skład jednak gdy powinna załadować się rozgrywka to zostaje w składzie,jednak wracam do menu i wszystko jest czarne.Spróbuję coś zrobić ze sterownikiem graficznym

Wiadomość 2 z 4 (1 064 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd w menu głównym i menu kompanii

★★★ Newbie
kolejny editConfusedterownik nic nie daje
Wiadomość 3 z 4 (1 044 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd w menu głównym i menu kompanii

★★★ Newbie

nie potrzebuje więcej pomocy ponieważ wystarczy wejść na origin,włączyć biblioteke gier,kliknąć prawym przyciskiem myszy na battlefielda i wybrać opcje 'napraw' Party hat

Wiadomość 4 z 4 (1 029 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem