Dot.: Battlefield5 z gamepassa resetuje ustawienia

autor: MikkeyXd
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield5 z gamepassa resetuje ustawienia

★ Novice

Z tego co wyczytalem jesli bf5 restartuje ustawienia powinienem dodać te pliki z bfa do windows defendera, pozmieniac nazwy plikow z tymi ustawieniami i wylaczyc zapisywanie w chmurze w aplikacji ale z tym ostatnim jest ogromny problem poniewaz jestem na gamepassie ktory jest dostepny tylko w aplikacji EA a aplikacja EA nie ma jeszcze (XD?????) opcji wylaczenia zapisu w chmurze (z tego co widze i wyczytalem) wiec co ja mam niby zrobic? musze czekac az zaladuje sie caly filmik oraz misja a potem zmieniac te ustawienia za kazdym razem jak wlaczam te gre 

nawet po pogrzebaniu w notatniku i znalezieniu opcji ktora wylacza ukazywanie prologu za kazdym razem jak sie wlaczy gre i zmienienie jej wartosci z 0 na 1 NIC NIE ROBI XD juz z 30 razy restartowalem te gre i nic 

co ja mam zrobic niby? WSZYSTKO robilem tak jak w poradnikach i nic nie dziala 

Wiadomość 1 z 4 (879 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefield5 z gamepassa resetuje ustawienia

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @MikkeyXd 

 

Czy korzystasz może z OneDrive/Google Drive? Jeśli tak - wyłącz te programy na czas uruchomienia gry, lub całkowicie z autostart-u. 

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (823 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefield5 z gamepassa resetuje ustawienia

Community Manager

Hej @MikkeyXd 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie i dotychczas wykonane kroki. 

 

Jedną z przyczyn, które powodowały ten problem z przeszłości był również znak specjalny/polski znak w nazwie komputera. Jeśli Twój system taką posiada - zmień nazwę i uruchom grę ponownie. 

Wiadomość 2 z 4 (849 wyświetleń)
Highlighted

Dot.: Battlefield5 z gamepassa resetuje ustawienia

★ Novice

Usunalem i nadal to samo

Ciagle pojawia sie ten czerwony trojkacik w prawym dolnym przy wlaczeniu a potem bf kaze ustawiac jasnosc itp

Wiadomość 3 z 4 (836 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield5 z gamepassa resetuje ustawienia

Community Manager

Dzięki za odpowiedź @MikkeyXd 

 

Czy korzystasz może z OneDrive/Google Drive? Jeśli tak - wyłącz te programy na czas uruchomienia gry, lub całkowicie z autostart-u. 

Wiadomość 4 z 4 (824 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem