Battlefield V- gra za każdym razem uruchamia się od misji początkowych.

autor: RudyMudzynos
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield V- gra za każdym razem uruchamia się od misji początkowych.

★★ Novice

Witam,

Mam problem z grą Battlefield 5. Mianowicie za każdym razem gdy włączam grę muszę wybrać ustawienia jasności, dźwięku itp (tak jak się rozpoczyna za pierwszym razem). Później uruchamiają się animacje i te pierwsze misje początkowe (Norwegia itp). Nie mogę tego w żaden sposób pominąć a granie 15 minut za każdym razem jest irytujące. Reinstalowalem grę 3 razy i dalej jest tak samo. Jest to bardzo denerwujące gdy przechodzi się tę misję po 20 razy. Grę mam dzięki Origin Access Premier jeśli to ma jakieś znaczenie. Czy ktoś miał podobny problem lub wie co z tym zrobić?

Wiadomość 1 z 15 (8 981 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefield V- gra za każdym razem uruchamia się od misji początkowych.

★ Guide

Proszę: https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Info-Problem-z-zapisem-ustawien-i-stanu-gry-Prolog-obe...
Jedno usunięcie i ponowne uruchomienie spowoduje, że tutorial i ustawienia, nie będą uruchamiały się za każdym kolejnym razem podczas startu gry.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 15 (8 961 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefield V- gra za każdym razem uruchamia się od misji początkowych.

★★ Novice

Ps. Postępy w grze się zapisują, zarówno te w kampanii jak i w multi.

Wiadomość 2 z 15 (8 970 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Battlefield V- gra za każdym razem uruchamia się od misji początkowych.

★ Guide

Proszę: https://answers.ea.com/t5/Problemy-techniczne/Info-Problem-z-zapisem-ustawien-i-stanu-gry-Prolog-obe...
Jedno usunięcie i ponowne uruchomienie spowoduje, że tutorial i ustawienia, nie będą uruchamiały się za każdym kolejnym razem podczas startu gry.

Wiadomość 3 z 15 (8 962 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V- gra za każdym razem uruchamia się od misji początkowych.

★ Apprentice

@MyraszDzieje się takie coś (załącznik), potem wraca do stanu pocżatkowego, te rozwiązania nie pomagają u innych !

Wiadomość 4 z 15 (8 920 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Battlefield V- gra za każdym razem uruchamia się od misji początkowych.

[ Edytowane ]
★ Guide

Opcja Origin: Przechowywanie w chmurze włączona? W tej chwili wygląda na to, że gra korzysta tylko z plików na dysku.

Wiadomość 5 z 15 (8 915 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V- gra za każdym razem uruchamia się od misji początkowych.

★ Apprentice

@MyraszJest wyłączona.

Wiadomość 6 z 15 (8 898 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Battlefield V- gra za każdym razem uruchamia się od misji początkowych.

★ Guide

To włącz -> restart Origin -> uruchom BFV -> przejdź tutorial -> wyłącz grę -> usuń plik PROFSAVE -> zmień nazwę plikowi PROFSAVE_tmp na PROFSAVE -> uruchom BFa i daj znać.

Wiadomość 7 z 15 (8 896 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V- gra za każdym razem uruchamia się od misji początkowych.

★★ Novice

Jeśli za każdym razem usuwam plik prosave a następnie zmieniam z prosave_tmp na prosave to działa, dzięki za pomoc ❤️

Wiadomość 8 z 15 (8 894 wyświetleń)

Dot.: Battlefield V- gra za każdym razem uruchamia się od misji początkowych.

★ Guide

Robię to samo prawie za każdym razem, bo denerwuje mnie jak mi się non-stop pokazują, że mam nowe skiny/bronie/ciuchy, a to wszystko już miałem wcześniej, tylko tego nie zapamiętało Wink

Wiadomość 9 z 15 (8 867 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Battlefield V- gra za każdym razem uruchamia się od misji początkowych.

★ Apprentice

@Myraszteraz poszło Standard smile i tak za każdym razem trzeba robić tj usuwać ten plik i zmieniać nazwę drugiego ?

Wiadomość 10 z 15 (8 857 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem