Battlefield V Brak zadan specjalnych na klasie medyka

autor: Kartoffeltorte
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield V Brak zadan specjalnych na klasie medyka

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam mam problem poniewaz nie pokazuje mi zadnych zadan specjalnych na klasie medyka a mam maksymalny poziom 20. 

Wiadomość 1 z 5 (1 219 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Brak zadan specjalnych na klasie medyka

Community Manager

Hej @Kartoffeltorte 

 

Upewnij się, że zadania nie czekają na odebranie w zakładce uzbrojenie. Jeśli faktycznie nie pojawiły się na koncie - skontaktuj się z nami telefonicznie, dodamy je ręcznie do Twojego konta. Podczas rozmowy możesz powołać się na ten wątek na forum Standard smile

Wiadomość 2 z 5 (1 196 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Brak zadan specjalnych na klasie medyka

★★★ Newbie

WITAM MAM PODOBNY PROBLEM  WOGOLE NIE MAM ZADAN KLASOWYCH SZTURMOWIEC WBITY NA 20 LVL ZWIADOWCCA I NIC .  WYDANE KUPE KASY ZA GRE DLC PREMIUM I NORMALNE  , A DOSTAJE TYLKO BIEGLOSCI BRONI . NIC DLA KLASY  GDZIE MOGLBYM ODBLOKOWAC WYGLADY

 

Wiadomość 3 z 5 (569 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Brak zadan specjalnych na klasie medyka

★★★ Newbie

2023 R.  WSZYSTKIE KLASY  WBITE NA 2O POZIOM . ZERO INNYCH ZADAN NIZ TE  Z BRONI NA BIEGLOSC MISTRZOSTWO  Frown  RESZTA ZECZY WYMAGA ZADAN SPECJALNYCH KTORYCH NIE WIDZE NIE MAM  Frown    JAK TO JEST MOZLIWE ZE PLACA ZA GRE NIE DOSTAJE   JEJ CALEJ ZAWRTOSCI  MIMO ZAKUPU PAKIETU PREMIUM Frown   PIENIAZKI W BLOTO POSZLY  .   MOGA MI TO PANSTWO WYTLUMACZYC  PATRZE PO YUTBE I KAZDY NORMALNIE MA   CALA RUBRYCZKE ZADAN SPCJALNYCH   A JA NIE Frown  NIE WIEM CO JEST GRANE Frown

Wiadomość 4 z 5 (550 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Brak zadan specjalnych na klasie medyka

Community Manager

Hej @adiiik07 

 

Zgodnie z tym o czym wspomniałem w moim poprzednim poście. Zadania specjalne odbierane są jako nagrody w zakładce uzbrojenie, sprawdź proszę czy nie czekają tam na Ciebie Standard smile 

Wiadomość 5 z 5 (526 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem