Battlefield 5 - brak języka Polskiego informacja

autor: zoolookpl1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Battlefield 5 spolszczenie

★ Novice

Hej , naprawiłeś ? Jak ?

pzdr

Wiadomość 21 z 25 (3 208 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 5 spolszczenie

Community Manager (retired)

Informacja

 

Dla rozwiania wątpliwości - zakupując grę Battlefield V na terytorium Polski - wersję cyfrową lub pudełkową, będą one wspierać języki według poniższej informacji:

 

11441211211114.png

 

W tej edycji Battlefield-a dubbing polski jest dostępny tylko w trybie multiplayer, który oczywiście można przełączyć na EN. Studio DICE chciało zachować oryginalny język w kampanii (np. Norweski) i dlatego, są tam tylko polskie napisy(brak PL dubbingu). 

 


 

Jeśli grę zakupiliście poza terytorium Polski tzw. wersja global lub pod dany region np. UK, język polski nie będzie wtedy dostępny. Jak już wspomniał @MattiuDefo jest to związane z tzw. regionalizacją.  

 

Pozdrawiam

Wiadomość 22 z 25 (21 297 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 5 spolszczenie

★★★ Newbie
@MattiuDefo Witam Niestety to nie działa również kupiłem BF5 i nie mogę go zwrocić , psize ze ta gra nie figuruje do zwrotu
Wiadomość 23 z 25 (2 505 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 5 - brak języka Polskiego informacja

★★★ Newbie

po co kupować  bf_y  z każdą grą jest coraz więcej   cziterów  klanów  banujących  od widzimisię  brak  jakiegokolwiek wsparcia  firma  EA  pomimo jasnego regulaminu nie stosuje się do żadnego z punktów  odpowiedzi od pomocy EA  są  chamskie .  jest  wiele nagrań  na youtubie  jak  np. strzelają  snajperem do  śmigłowca czy  odrzutowca  a za takie coś  jest ban z miejsca  to samo  z czołgami  2 kule i dwa strzały z RPG  gdzie nawet  strzelając od tyłu  trzeba   4  i  wszystkie z RPG  to też  mam  nagrane  i możecie sobie  szczekać w odpowiedziach  grałem i taka jest prawda  

Wiadomość 24 z 25 (2 172 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 5 spolszczenie

★★★ Newbie

Witam Mam pytanie - zakupiłem wersje pudełkową gry Battlefield 5 z rzekomym dubbingiem polskim.

 

Po wyborze języka polskiego w opcjach gry niestety dialogi i speaker w dalszym ciągu odbywają się w języku angielskim

 

Fotki pudełka w załączeniu

 

Co mogę z tym zrobić?

Wiadomość 25 z 25 (2 000 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem