Battlefield 5 - brak języka Polskiego informacja

autor: zoolookpl1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Battlefield 5 - brak języka Polskiego informacja

[ Edytowane ]
★ Novice

Dlaczego Origon poza granicani Polski nie udostepnia polskiej wersji jezykowej

Wiadomość 1 z 25 (20 291 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Battlefield 5 spolszczenie

Community Manager (retired)

Informacja

 

Dla rozwiania wątpliwości - zakupując grę Battlefield V na terytorium Polski - wersję cyfrową lub pudełkową, będą one wspierać języki według poniższej informacji:

 

11441211211114.png

 

W tej edycji Battlefield-a dubbing polski jest dostępny tylko w trybie multiplayer, który oczywiście można przełączyć na EN. Studio DICE chciało zachować oryginalny język w kampanii (np. Norweski) i dlatego, są tam tylko polskie napisy(brak PL dubbingu). 

 


 

Jeśli grę zakupiliście poza terytorium Polski tzw. wersja global lub pod dany region np. UK, język polski nie będzie wtedy dostępny. Jak już wspomniał @MattiuDefo jest to związane z tzw. regionalizacją.  

 

Pozdrawiam

Zobacz w watku

Wiadomość 22 z 25 (21 289 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Battlefield 5 spolszczenie

@zoolookpl1

 

Witaj 

 

Brak polskiej wersji językowej, jest spowodowany tzw regionalizacją, więcej o tej usłudze można przeczytać TUTAJ.

 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 25 (20 279 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 5 spolszczenie

★ Novice

A dlaczego w USA np.kolego masz dostep do jezyka Polskiego Co jak to wytlumaczysz

Wiadomość 3 z 25 (20 275 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 5 spolszczenie

@zoolookpl1

 

Niby gdzie tak piszę, że w USA jest po polsku ? W USA masz dostępne języki, English (US), Español (MX), Français (FR), Português (BR).

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 25 (20 260 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 5 spolszczenie

★ Novice

Kolego mój znajomy kupil przez origon w stanach battlefield 5 i mal opcje instalacji po polsku

Wiadomość 5 z 25 (20 250 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 5 spolszczenie

@zoolookpl1

 

Najwidoczniej użył programu VPN który zmienia lokalizację, dzięki której można nabyć polską wersję, co jest niedozwolone. Nie ma sensu dalej ciągnąć tego tematu, wszystko masz opisane w temacie który podałem.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 6 z 25 (20 244 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 5 spolszczenie

★ Novice

A ja mam taki problem kupiłem battlefielda na jakiejś stronie scdkeys chyba, gra ma region: Global a nie ma przy instalacji do wyboru języka polskiego, w grze też nie ma poci zmiany na polski?

Wiadomość 7 z 25 (20 110 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 5 spolszczenie

Champion (Retired)

Wersja global także nie ma J.polskiego

Wiadomość 8 z 25 (20 106 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 5 spolszczenie

★ Novice

A da się coś z tym zrobić jakaś podmianka plików albo coś?

Wiadomość 9 z 25 (20 103 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Brak Języka polskiego

★★★ Newbie

Witam !!

 

Posiadam problem z gra Battlefield V zakupiłem grę i po zainstalowaniu nie posiadam języka ojczystego (Polskiego) nie zwracając na to uwagi dokupiłem wersje delux i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość dodania języka polskiego. 

 

Pozdrawiam Kamil.

Wiadomość 10 z 25 (20 021 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem