Dot.: BF5 problem z mapami PS4 Pro

autor: EA_Cekiel
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

BF5 problem z mapami PS4 Pro

★★ Novice

Cześć wszystkim,

 

mój problem dotyczy BF5 na PS4 Pro.

 

Otóż od jakiegoś tygodnia mogę grać tylko w dwie mapy: Hamada i Aerodrom, gdy próbuję wybrać jakiekolwiek inne gra się zawiesza. Nawet po zakończeniu meczu, gdy gra próbuje zmienić mapę na inną ten problem się pojawia. Dodam że tryb gry który wybieram nie ma znaczenia.

 

Próbowałem już restartować konsolę czy też odłączać ja od prądu, błąd pojawia się cały czas.

 

Wszystko inne działa bez zarzutu, mogę zmieniać wyposażenie, kupować w sklepie, itd. 

 

Ktoś miał podobnie? Jakieś sugestie rozwiązania mojego problemu? Standard smile

Wiadomość 1 z 7 (927 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: BF5 problem z mapami PS4 Pro

★★ Novice

Cześć,

 

przepraszam za późną odpowiedź ale chciałem podzielić się z Wami rozwiązaniem mojego problemu.

 

Okazało się bowiem iż przyczyną całego zamieszania był zepsuty dysk twardy. Po wykonaniu wszystkich zalecanych kroków, i braku poprawy, oddałem konsolę do serwisu.

Stwierdzili awarię dysku, po jego wymianie i przeczyszczeniu konsoli wszystko wróciło do normy.

 

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 7 (541 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: BF5 problem z mapami PS4 Pro

@BlackDragon_PL Cześć. Wyczyść pamięć podręczną i zrób defragmentację. Praktycznie nic nie wiem na temat konsoli ale takie rozwiązanie może pomóc, jeśli się nie uda zainstaluj ponownie BFV.

https://youtu.be/46MyyztLEOM - Defragmentacja

https://youtu.be/r84NvwD76PE - pamięć podręczna

Powodzenia🙂.

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 7 (917 wyświetleń)

Dot.: BF5 problem z mapami PS4 Pro

EA Staff

Hej @BlackDragon_PL

 

W pierwszej kolejności sugerowałbym Ci, sprawdzenie jak zachowa się gra po przeprowadzeniu tzw. "cyklu napięciowego" ma on na celu usunięcie tzw. danych tymczasowych, które mogą powodować problemy z uruchamianiem jak i wydajnością w grach. 

 

Przytrzymaj przycisk zasilania na PS4, aż usłyszysz dwa sygnały dźwiękowe. Gdy system jest całkowicie wyłączony, odłącz kabel zasilający, a następnie podłącz go z powrotem. Uruchom ponownie konsolę i sprawdź, czy mapy zaczną działać.

 

W przypadku jeżeli problem dotyczy uszkodzonych danych gry — odinstaluj grę i zainstaluj ją na nowo. 

 

Daj znać w przypadku jeżeli po wykonaniu powyższych kroków problem będzie występował w dalszym ciągu.

EA_Cekiel
footer-thumb.png
Wiadomość 3 z 7 (908 wyświetleń)

Dot.: BF5 problem z mapami PS4 Pro

★★ Novice

Cześć,

 

pierwsza sugestia czyli przeprowadzenie tzw. "cyklu napięciowego" nie pomogła. Frown

 

W weekend spróbuję odinstalować i ponownie zainstalować grę. Zobaczymy Standard smile

Wiadomość 4 z 7 (891 wyświetleń)

Dot.: BF5 problem z mapami PS4 Pro

★★ Guide

sorki ale to nie jest pomoc dla pc?

Wiadomość 5 z 7 (870 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF5 problem z mapami PS4 Pro

★★ Novice

Cześć,

 

przepraszam za późną odpowiedź ale chciałem podzielić się z Wami rozwiązaniem mojego problemu.

 

Okazało się bowiem iż przyczyną całego zamieszania był zepsuty dysk twardy. Po wykonaniu wszystkich zalecanych kroków, i braku poprawy, oddałem konsolę do serwisu.

Stwierdzili awarię dysku, po jego wymianie i przeczyszczeniu konsoli wszystko wróciło do normy.

 

Wiadomość 6 z 7 (542 wyświetleń)

Dot.: BF5 problem z mapami PS4 Pro

Community Manager

Hej @BlackDragon_PL 

 

Dzięki za podzielenie się z nami rozwiązaniem, które pomogło w rozwiązaniu problemu Standard smile 

 

Oznaczę Twoją odpowiedź jako rozwiązanie.

Wiadomość 7 z 7 (531 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem