BF5 Czarne okno i znika

autor: mullerart
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

BF5 Czarne okno i znika

★★★ Novice

Kompletnie nie uruchamia się BF5 czarne okno ikona ładowanie i później znika jak gdyby nigdy nic. Zainstalowane najnowsze sterowniki win 10 64 pro, całkowicie zaktualizowane nvidia nic to nie daje, batllefront 2 i inne bf oraz pozostałe gry bez problemu startują.

Wiadomość 1 z 7 (578 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: BF5 Czarne okno i znika

★★★ Novice

Jak ktoś ma ten problem to najprawdopodobniej wyłączył usługę ONEDRIVE i gra się nie uruchamia, ciekawe że innym w orgin to nie przeszkadza, no ale najważniejsze że ruszyła rozwiązanie wywalenia onedrive i jednoczesne działanie gry będę dopiero ćwiczył Standard smile pozdrawiam.

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 7 (520 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: BF5 Czarne okno i znika

★★★★★ Guide

Hej,

 

Spróbuj w pierwszej kolejności dokonać naprawy gry z poziomu Origin. 

 

Aby tego dokonać wystarczy że dasz Prawy Przycisk Myszy na ikonkę gry w Origin i z rozwijanego menu wybierzesz NAPRAW GRĘ.

 

 

Jeśli powyższa instrukcja nie pomoże, to odinstaluj sterowniki grafiki, wyczyść Ccleaner i zainstaluj sterowniki ponownie na czysto (zaznacza się checkbox czysta instalacja)

Wiadomość 2 z 7 (570 wyświetleń)

Dot.: BF5 Czarne okno i znika

[ Edytowane ]
★★★ Novice

@Cyrtafixpierwsza opcja już dawno sprawdzona nie działa, nawet przeinstalowałem całe bf5 i orgin , sterowniki instalowałem również ale chyba bez cc więc wieczorem spróbuje jeszcze raz. myślę że jakaś aktualizacja namieszała bo raczej nie miałem problemów z odpaleniem bf5 nigdy owszem z serwerami tak ale z uruchomieniem nigdy.

Wiadomość 3 z 7 (551 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF5 Czarne okno i znika

★★★ Novice
@Cyrtafix drugą sprawdziłem jeszcze teraz wszystko wyczyszczone cc stery od nowa czysta instalacja już wydawało się że będzie ok bo czarne okno dłużej było ale znikło jak poprzednio więc lipa ;(
Wiadomość 4 z 7 (545 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF5 Czarne okno i znika

★★★★★ Guide
@mullerart a spróbuj zmienić nazwę folderu settings - ścieżka gdzie jest to C:\Users\nazwaużytkownika\Documents\Battlefield V

np zmień nazwę na settings_ zapisz i uruchom. Powinien utworzyć CI się nowy folder z ustawieniami.

Daj znać czy zadziała
Wiadomość 5 z 7 (528 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: BF5 Czarne okno i znika

★★★ Novice

Jak ktoś ma ten problem to najprawdopodobniej wyłączył usługę ONEDRIVE i gra się nie uruchamia, ciekawe że innym w orgin to nie przeszkadza, no ale najważniejsze że ruszyła rozwiązanie wywalenia onedrive i jednoczesne działanie gry będę dopiero ćwiczył Standard smile pozdrawiam.

Wiadomość 6 z 7 (521 wyświetleń)

Dot.: BF5 Czarne okno i znika

Community Manager

Hej @mullerart 

 

Dzięki za podzielenie się z nami Twoim rozwiązaniem! Standard smile

Wiadomość 7 z 7 (509 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem