Dot.: windows defender

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

windows defender

★ Novice

witam przy sciaganiu czy instalowaniu gry nie zaakceptowałem komunikatu na temat windows defendera i nie moge grac wgl w multi a żeby wyskoczył znowu ten komunikat to chyba nie możliwe co zrobić bo nie mgoe grać multi pozdrawiam

Wiadomość 1 z 3 (1 004 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: windows defender

Community Manager

Hej @PikoZDR 

 

Na stronie pomocy Microsoft znalazłem instrukcję, która powinna Ci pomóc w rozwiązaniu tego problemu Standard smile 

 

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/4028544/windows-10-turn-windows-defender-firewall-on-or-off

 

Zezwalanie aplikacji na dostęp przez zaporę

  • Wybierz przycisk Start .
  • Wybierz opcję Ustawienia  > Aktualizacje i zabezpieczenia  > Zabezpieczenia Windows > Zapora i ochrona sieci.
  • Wybierz opcję Zezwalaj aplikacji na dostęp przez zaporę.
  • Wybierz aplikację, której chcesz zezwolić na dostęp.
  • Wybierz opcję OK.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (988 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi
Highlighted

Dot.: windows defender

Community Manager

Hej @PikoZDR 

 

Na stronie pomocy Microsoft znalazłem instrukcję, która powinna Ci pomóc w rozwiązaniu tego problemu Standard smile 

 

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/4028544/windows-10-turn-windows-defender-firewall-on-or-off

 

Zezwalanie aplikacji na dostęp przez zaporę

  • Wybierz przycisk Start .
  • Wybierz opcję Ustawienia  > Aktualizacje i zabezpieczenia  > Zabezpieczenia Windows > Zapora i ochrona sieci.
  • Wybierz opcję Zezwalaj aplikacji na dostęp przez zaporę.
  • Wybierz aplikację, której chcesz zezwolić na dostęp.
  • Wybierz opcję OK.
Wiadomość 2 z 3 (989 wyświetleń)

Dot.: windows defender

★★★★★ Apprentice

Do tego jeszcze możesz dodać foldery z zapisami gry do wyjątków. Zabezpieczenia windows/ ochrona przez wirusami i zagrożeniami i na dole jet coś takiego jak wykluczenia. Tam dajesz folder z moich dokumentów np. Battlefield4 lub inne. Piszę to gdyż te zabezpieczenia czasem potrafią robić dużego psikusa. Kiedys sprawa była dosyć głośna o tym jak zapisywałeś ustawienia gry np. ustawienia grafiki, myszki lub układ klawiszy pod twoje upodobania. Po wyjściu z gry i powrocie okazywało się że twoje ustawienia są standardowe (takie jak po instalacji gry) Zabezpieczenie nie pozawalało na dostęp do tych folderów. Czemu? Nikt tego nie wie Standard smileStandard smile Jak zrobiłem takie ruchy było już wszystko ok a na forach i w pomocy tu było aby wyłączać origin w grze, wyłączać zapisywanie w chmurze lub usuwanie folderów prof_save czy podobnych. 

Wiadomość 3 z 3 (854 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem