Dot.: nowa funkcja ( pomysł )

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

nowa funkcja ( pomysł )

★ Apprentice

Dzisiaj wpadłem na pomysł żeby wprowadzić do gier z serii battlefield możliwość jednokrotnego pominięcia zadania lub jeżeli nie chcemy pomijać całego zadania mieć możliwość trzykrotnego pominięcia części zadania. Taka funkcja według mnie powinna być w grze ponieważ niektórzy gracze tacy jak ja mają problemy z opanowaniem niektórych elementów gry takich jak latanie odrzutowcem i nie mogą zrobić takich zadań jak ,, oczy na niebie " z battlefield 4.

 

 

Wiadomość 1 z 7 (772 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: nowa funkcja ( pomysł )

Community Manager

Hej @SuPeRnOvA5841 

 

Dzięki za podzielenie się z nami pomysłem Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 7 z 7 (634 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: nowa funkcja ( pomysł )

@SuPeRnOvA5841 Hey. Pomysł dobry ale aktualnie nie zostanie zaimplementowany w obecnych odsłonach BF. Takich zmian możemy się spodziewać w Nowym BF. Jeśli chodzi o latanie początki są zawsze ciężkie. Jak zaczynałem swoją przygodę z lataniem to trenowałem 1 godzinę dziennie tak naprawdę ginąc non-stop . Po 7 dniach latałam już dobrze. Powodzenia 😄. Pamiętaj trening czyni mistrza 😁

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 7 (721 wyświetleń)

Dot.: nowa funkcja ( pomysł )

★ Apprentice
@Chytrooki dzięki za odpowiedź ale i tak trudno mi latać. według mnie najlepszy tryb na latanie to bitwa powietrzna. a poza tym na jakiej platformie grasz?
Wiadomość 3 z 7 (707 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nowa funkcja ( pomysł )

@SuPeRnOvA5841 Na PC. Pozatym musisz pozmieniać w ustawieniach nie zależnie od Platformy. Posiłkując się filmami na YT możesz dużo się nauczyć.☺

CCP Hero Banner


Wiadomość 4 z 7 (699 wyświetleń)

Dot.: nowa funkcja ( pomysł )

★ Apprentice
@Chytrooki szkoda że grasz na PC bo ja gram na x360 mój starszy brat grał na PC mam zrobione dużo zadań z DLC a z broni i gadżetów brakuje mi tylko UCAV, poza tym mój największy problem polega na tym że potrafię latać ale nie potrafię celować tak żeby trafić. Oglądałem dużo poradników na YT i według nich najlepiej mieć wyposażone działko 20mm i pocisk naprowadzany laserowo na cele naziemne a dzięki trybowi bitwy powietrznej przez przejmowanie punktów mam odblokowane wszystko na odrzutowcu
Wiadomość 5 z 7 (694 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nowa funkcja ( pomysł )

[ Edytowane ]
★ Apprentice

@SuPeRnOvA5841jeżeli chcesz to mogę powiedzieć ci o dwóch ciekawych easter eggach w grze.

Wiadomość 6 z 7 (687 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nowa funkcja ( pomysł )

Community Manager

Hej @SuPeRnOvA5841 

 

Dzięki za podzielenie się z nami pomysłem Standard smile

Wiadomość 7 z 7 (635 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem