Dot.: bf4 wywala z serwera

autor: xxczepixx
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

bf4 wywala z serwera

★★★ Newbie

Witam mam problem z bf4 gdy chce wejsc na jakis serwer po trzech sekundach mnie wyrzuca komunikat; zostales wyrzucony przez punkbustera, dzieje sie to od wczoraj moj nick to jarekqqq

Wiadomość 1 z 6 (1 185 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: bf4 wywala z serwera

Community Manager

Hej @jarekqqq

 

Czy widzisz jakiś kod przy informacji o wyrzuceniu z serwera? Sprawdź informacje zawarte w tym artykule, aby dowiedzieć się więcej Standard smile

 

PunkBuster – przewodnik techniczny

Wiadomość 2 z 6 (1 169 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: bf4 wywala z serwera

★★★ Newbie

hej w logach w punkbusterze pisze cos o cheatach tylko ja gralem bez zadnych wspomagaczy 1300godz, a jak mnie wyrzuci z serwera to tylko pisze zostales wyrzucony przez punkbuster

Wiadomość 3 z 6 (1 162 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: bf4 wywala z serwera

★★★ Newbie

Podpinam się do problemu.
Od tygodnia wyrzuca mnie z każdego serwera z tym samym komunikatem: "Zostałeś wyrzucony przez punkbustera"
Przeinstalowywanie na wszelkie sposoby pnkbstra nie pomogło 

Wiadomość 4 z 6 (1 046 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: bf4 wywala z serwera

Community Manager

@xxczepixx @jarekqqq 

 

Jeśli zastosowaliście wszystkie rozwiązania przedstawione w powyższych artykułach to jedynym rozwiązaniem będzie kontakt z EvenBalance. 

Wiadomość 5 z 6 (1 012 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: bf4 wywala z serwera

★★★ Newbie

Triggered PunkBuster ban detected [perm][BanEnforcer#9]    u mnie takie cos... i nie wiem za co mial bym tego bana dostac?? i ewentualnie jak go sie pozbyc

Wiadomość 6 z 6 (971 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem