Dot.: battlefield 4 czarny ekran

autor: piterczak221
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

battlefield 4 czarny ekran

★★ Novice

Witam, ostatnio zakupiłem grę battlefield 4 wraz z premium, pobrałem grę wraz z dodatkami leczy przy próbie włączenia napotkałem problem w postaci czarnego ekranu problem.png

z myślnikiem latającym w górę i w dół. Konsola w grze działa. Próbowałem uruchamiać grę poprzez różne przeglądarki, ikonę z pulpitu oraz poprzez Origina. Dodatkowo próbowałem włączyć battlefielda poprzez Administratora zarówno jak i na pliku .exe jak i Originie. 
Specyfikacja komputera to : Win10x64, I5-6500 3.2GHz, 8gb RAM, Radeon Hd 7850 2GB.  Sterowniki do karty graficznej aktualizowałem lecz nie pomogło, tak samo jak aktualizacja DirectX, próbowałem także wyłączać Windows Defendera, zapisywanie postępów w chmurze Origin oraz pobrałem na nowo i przeinstalowałem całego battlefielda 4 lecz niestety nic z tych rzeczy nie pomogło. 
Moje pytanie brzmi czy wie ktoś jak temu zaradzić? Nie działa ani singleplayer, ani multiplayer oraz nawet test range.

Wiadomość 1 z 4 (13 635 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: battlefield 4 czarny ekran

★★ Novice

Udało się rozwiązać problem, radykalnymi środkami czyli kompletna reinstalacja aplikacji Origin, wyczyszczenie rejestrów windowsa, oraz ponowne pobranie gry. 

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (15 731 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: battlefield 4 czarny ekran

Hej.

To bardzo dobrze, że zacząłeś sam próbować naprawy problemu. Jeśli żaden z wykonanych kroków nie zadziałał, zajrzyj do TEGO tematu na angielskim forum i wykonaj zaproponowane tam czynności.

Wiadomość 2 z 4 (13 620 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: battlefield 4 czarny ekran

★★ Novice

Niestety ale żadne z podanych rozwiązań w tamtym poście nie pomogły, problem nadal występuję Frown

Wiadomość 3 z 4 (13 615 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: battlefield 4 czarny ekran

★★ Novice

Udało się rozwiązać problem, radykalnymi środkami czyli kompletna reinstalacja aplikacji Origin, wyczyszczenie rejestrów windowsa, oraz ponowne pobranie gry. 

Wiadomość 4 z 4 (15 732 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem