ban

autor: 0czacza0
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Newbie

Witam dostałem poinformowany o banie z strony https://bf4db.com/player/1899938555 i nic nie mogę z tym zrobić. każdy serwer mi odrazu wywala  co mam zrobić?

 

Wiadomość 1 z 3 (456 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie
★★★★★ Apprentice

Nie wiem co zrobiłeś i jaki jest powód tego bana. Raportu nie ma na twoje konto. Administrator BF4DB dał bana na podstawie HSKR I DMG broni DEAGLE 44. Teraz o ile tu się pojawisz wyjaśnij co robiłeś z tą bronią. Chodzi mi konkretnie czy przypadkiem z kumplem nie robiłeś zadania do WIDMO a tam trzeba zabić wielokrotnie z broni krótkiej? Musze mieć konkretną odpowiedź w jaki sposób uzyskałeś taki wynik HSKR I DMG po prawie 70%. Jak dasz odpowiedź to może coś poradzę . Pozdrawiam Standard smileStandard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (344 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: ban

[ Edytowane ]

Witaj

 

Co do bana musisz kontaktować się z BF4DB https://bf4db.com/forum/thread/punkbuster-bans-permanently-suspended-2777 Doradcy EA nie mogą cofać zakazów od PunkBuster.


Wiadomość 2 z 3 (437 wyświetleń)
★★★★★ Apprentice

Nie wiem co zrobiłeś i jaki jest powód tego bana. Raportu nie ma na twoje konto. Administrator BF4DB dał bana na podstawie HSKR I DMG broni DEAGLE 44. Teraz o ile tu się pojawisz wyjaśnij co robiłeś z tą bronią. Chodzi mi konkretnie czy przypadkiem z kumplem nie robiłeś zadania do WIDMO a tam trzeba zabić wielokrotnie z broni krótkiej? Musze mieć konkretną odpowiedź w jaki sposób uzyskałeś taki wynik HSKR I DMG po prawie 70%. Jak dasz odpowiedź to może coś poradzę . Pozdrawiam Standard smileStandard smile

Wiadomość 3 z 3 (345 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem