Zmiana języka na angielski

autor: TdiParadiso_v2
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zmiana języka na angielski

★ Novice

Witam,

 

Chciałbym zmienić wersję językową gry ale w zakładce Zaawansowane opcje uruchamiania mam tylko język Polski lub Rosyjski, a mnie interesuje angielski.

Wiem, że w internecie są sposoby na zrobienie tego "na własną rękę" ale wolałbym nie zmieniać plików systemowych, czy rejestru windowsa.

 

Czy jest jakiś sposób na zmianę języka na angielski? Bardzo mi na tym zależy.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 1 z 3 (328 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zmiana języka na angielski

Hej,

Niestety, ale w tym wypadku zmiana języka na angielski nie będzie możliwa. Dostępne języki związane są ściśle z wydaniem gry. Wydanie zakupione w Polsce zawiera wyłącznie wymienione przez Ciebie języki. Spowodowane jest to regionalizacją, czyli usługą dostosowującą produkt na dany rynek. Więcej o tej usłudze przeczytasz TUTAJ.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (431 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zmiana języka na angielski

Hej,

Niestety, ale w tym wypadku zmiana języka na angielski nie będzie możliwa. Dostępne języki związane są ściśle z wydaniem gry. Wydanie zakupione w Polsce zawiera wyłącznie wymienione przez Ciebie języki. Spowodowane jest to regionalizacją, czyli usługą dostosowującą produkt na dany rynek. Więcej o tej usłudze przeczytasz TUTAJ.

Wiadomość 2 z 3 (432 wyświetleń)

Dot.: Zmiana języka na angielski

★ Novice

Hej,

 

Dzięki za odpowiedź, krótką ale wyczerpującą temat w 100% Standard smile

Szkoda, że nie da się zmienić tego języka, dubbing anglojęzyczny często jest zrobiony lepiej niż polski.


Próbowałem zmienić język Origin, a później zmienić język gry. Tak jak się spodziewałem nic z tego nie wyszło :D

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

 

Wiadomość 3 z 3 (321 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem