Dot.: Zablokowany dostęp do Gry przez "GoodFood2K16"

autor: Random6345234
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zablokowany dostęp do Gry przez "GoodFood2K16"

★★★★★ Newbie

Proszę pokazać mi w regulaminie kupna sprzedaży Origin gdzie jest zapis że ta strona działa legalnie ?https://bf4db.com/ 

Jakiś człowiek napisał AIMBOOT i zablokowali mi grę ? Bez dowodów ? nie rozumiem ? 

 

Jestem czysty ! nie używam czitów !!!!!  https://www.247fairplay.com/CheatDetector/5754756456

 

-nie mogę korzystać z czegoś za co zapłaciłem. 

Dostałem ban na tej stronie za to że z kolegą zabijałem się ( on dawał mi się zabijać ) z resztą mało ważne nie muszę się z tego tłumaczyć ! 

 

chcę kupić battlefield V czy w przyszłości mogę stracić dostęp do gry ? 

 

Zostaje tylko rzecznik praw konsumenta!

Wiadomość 1 z 3 (651 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zablokowany dostęp do Gry przez "GoodFood2K16"

Witaj

 

Zarowno BF4DB ani Punkbuster nie są produktami firmy EA. Studio EA tylko używa ich usług, sami też  maja związane ręce i nie są w stanie pomóc w ściągnięciu banow. Trzeba bezpośrednio kontaktować się  z PB albo BF4DB i starać sie o unbana.

 

Zabijanie sie na wzajem, z jednej strony tez podlega pod oszustwo bo przez to można odblokować dodatki do broni czy podnosić statystyk. I taki wlasnie algorytm wykrył nienatualną celność i zablokował dostęp  do gry.

Wiadomość 2 z 3 (637 wyświetleń)

Dot.: Zablokowany dostęp do Gry przez "GoodFood2K16"

★★★★★ Newbie

To jak bym kupił wodę zamiast benzyny na stacji benzynowej to sprzedawca kierował aby mnie  do kontaktu z rafinerią albo bezpośrednio na pole naftowe.....   

Wiadomość 3 z 3 (627 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem