SERWERY BF4

autor: Robert3632
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

SERWERY BF4

★★★★★ Apprentice

Witam. To co się dzieje na serwerach to już patologia. Chodzi mi o graczy oszukujących w grze (Hacki, cheaty, aimboty, hack teleport, wh) Problem polega na tym iż zgłaszam graczy na bettelogu i na sam origin. Zamieszczam w raporcie film wideo zamieszczony na youtube i co? No i nic. Mam wrażenie że moje raporty są najzwyczejniej w świecie wywalane do śmietnika. Rozumiem że są nowsze gry chociażby BF1, czy teraz beta BFV ale to nie oznacza ze można olewać graczy którzy wydali kasę na BF4. Jestem zażenowany tą sytuacją. Co mam dalej robić? Pozwalać aby pajace dalej latali 100 metrów nad ziemia z mg4 i zabijali wszystko co się rusza ? Najbardziej śmieszne jest to, że każdego gracza można sprawdzić chociażby na stronie BF4DB która sobie na pewno lepiej radzi niż samo EA czy DICE (jeden czort) Na każdym  serwerze zabezpieczonym przez BF4DB taki delikwent już sobie nie pogra ale oszuści wchodzą sobie na serwery oficjalne i robią co chcą. Admin wywalić nie może bo taki układ serwera. Oczywiście także na takich serwerach brak jakiegokolwiek VOTE bo taki serwer. Szkoda mi tylko tych młodych czy raczej nowych graczy którzy najczęściej tam grają i dostają w d.... bo są skazani na cheaterów. Więc pytam się jeszcze raz co można zrobić jeszcze skoro moje raporty są olewane FrownFrown

Jak ktoś chce mogę podesłać kilka najnowszych filmów i zestaw graczy którzy od kilku tygodni cały czas grają mimo raportów (pewnie nie tylko moich) i śmieją się w głos pisząc .Raportuj i tak to nic nie da.

Wiadomość 1 z 3 (389 wyświetleń)

Dot.: SERWERY BF4

★★★ Newbie

Szkoda mi tylko tych młodych czy raczej nowych graczy którzy najczęściej tam grają i dostają w d.... bo są skazani na cheaterów


Widać jesteś jednym z tych młodych graczy Large smile

Wiadomość 2 z 3 (359 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SERWERY BF4

★★★★★ Apprentice

Tak to prawda. Jestem młodym i nowym graczem. 45 lat i 3200 godzin w BF4. Ilość godzin nie oznacza, że z czasem stajesz się obojętny na to co tu się dzieje. Wręcz przeciwnie. Narasta w tobie złość że grasz czysto i musisz się męczyć z oszustami. Jeżeli ludzie dalej będą obojętni na to co się dzieje to efekt jest prosty. Mniej graczy. BF4 co prawda po bólach to jednak jedna z najlepszych gier fps. I zapewne to nie tylko moje zdanie. Widać to po ilości grających na serwerach. Zawsze walczyłem z oszustami. Kiedyś to jednak dawało jakieś rezultaty. Teraz jednak jest totalna olewka. Oszuści świadomie śmieją się tobie w oczy i oficjalnie grają na hackach bo wiedza że PB nic im nie zrobi. Jedyny ratunkiem tylko jest BF4DB. To tylko dzięki graczom bo zgłaszają takich baranów i przez to są blokowani. Jeżeli EA sobie z tym nie radzi. PB nie jest tworem gry to zewnętrzna firma to niech podpiszą umowę z BF4DB i niech każdy serwer w standardzie ma to zabezpieczenie. Na jakiś czas byłby spokój. Aczkolwiek widziałem kilka razy że gość na hackach był na serwerze z BF4DB i plugin wrzeszczał na czacie co chwile że gość jest cheaterem ale go nie wywalał. Pewnie kolejne jakieś obejście przez hacka. Wiem można napisać..skoro wiesz gdzie można grać to graj tam gdzie nie ma oszustów. Owszem to prawda ale ja czasem lubię grać wszędzie. Mało tego, czasem specjalnie wchodzę tam gdzie grają oszuści. Bo jak napisałem; ONI TO ROBIĄ OFICJALNIE. Grać przeciwko nim to pozbawione sensu dzieło goliata ale nagrywać zawsze można. Od zawsze z tym dziadostwem walczyłem i nadal będę walczył. Szkoda że pod tym względem nie mam wsparcia. 

Wiadomość 3 z 3 (354 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem