Problem z uruchomieniem BF4 - Nierozpoznana gra

autor: DeborahDeLucaa
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z uruchomieniem BF4 - Nierozpoznana gra

[ Edytowane ]
★ Novice

Witam, tak jak w temacie, mam problem wejść na server po zalogowaniu się na konto origin, dorzucam screenshoota : https://ibb.co/Sr8S97n , znajomi z plutonu mają ten sam problem po dzisiejszej aktualizacji origina.

Wiadomość 1 z 17 (991 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z wejściem na server po wejśćiu na origina, dzisiejsza aktualizacj

[ Edytowane ]
Community Manager

@krzysio23011 Połączyłem Twoje pytanie z głównym tematem, gdzie został poruszony ten problem. 


 

Nasze zespoły nadal pracują nad rozwiązaniem tego problemu, niestety nie jestem w stanie w chwili obecnej określić kiedy zostanie rozwiązany. Zgodnie z moim wcześniejszym wpisem, jeśli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe informacje to je Wam na pewno przekażę Standard smile


 

Witajcie! 

 

Wczoraj (23/04/2019) została wydana aktualizacja w wersji beta klienta Origin, która rozwiązuje problem z uruchomieniem gry z poziomu Battlelog-a. 

 

Aby pobrać wersję beta klienta Origin:

 

1. Kliknij w lewym górnym rogu Origin

2. Wybierz ustawienia aplikacji

3. W zakładce Aplikacja - Aktualizacja aplikacji włącz "Instaluj wersje beta aplikacji Origin" 

beta.PNG

 

4. Ponownie kliknij w lewym górnym rogu Origin - Zakończ

5. Po ponownym uruchomieniu Origin zaktualizuje się do wersji 10.5.38.25027 - 0


@DansOopsn_Hunter Połączyłem Twój post z tym wątkiem, gdzie zostało podane rozwiązanie Twojego problemu


@Aszuuuuu Twój post również połączyłem Wink

Zobacz w watku

Wiadomość 13 z 17 (1 628 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z wejściem na server po wejśćiu na origina, dzisiejsza aktualizacj

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @DeborahDeLucaa

 

Z tego co widzę to próbujesz dołączyć do serwera z poziomu Battlelog-a. Uruchom program Origin jako administrator, następnie z jego poziomu uruchom grę, z poziomu gry wyszukaj i dołącz do serwera. Upewnij się również że inny program na Twoim komputerze nie blokuje programu Origin oraz gry (np. program antywirusowy). Daj nam znać czy w ten sposób udało Ci się uruchomić grę. 

Wiadomość 2 z 17 (979 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wejściem na server po wejśćiu na origina, dzisiejsza aktualizacj

★ Novice

Od zawsze do gry wchodziłem przez battleloga, dzisiaj jest jakiś dziwny problem Standard smile

Wiadomość 3 z 17 (973 wyświetleń)

Dot.: Problem z wejściem na server po wejśćiu na origina, dzisiejsza aktualizacj

★★ Novice

me2

Wiadomość 4 z 17 (955 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wejściem na server po wejśćiu na origina, dzisiejsza aktualizacj

★★★★★ Newbie

Również mam ten problem, próbowałem zainstalować bfa jeszcze raz, ale błąd nadal występuje.

Pojawił się dziś, wcześniej wszystko działalo.

Wiadomość 5 z 17 (934 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wejściem na server po wejśćiu na origina, dzisiejsza aktualizacj

★★ Novice

Nastąpiła zmiana sposobu dołączania do multi. Teraz do serwerów można już dołączyć z poziomu samej gry, bez wchodzenia do BattleLoga. Szkoda tylko, że w BL nigdzie nie pisze o zmianie sposobu dołączania do multi, ale cóż, EA. :D

Wiadomość 6 z 17 (928 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wejściem na server po wejśćiu na origina, dzisiejsza aktualizacj

Community Manager

Aktualnie pracujemy nad rozwiązaniem problemu z dołączaniem do serwerów poprzez Battlelog-a. W międzyczasie do serwera można dołączyć poprzez wyszukiwarkę serwerów w grze, lub za pomocą kroków zawartych tutaj

 


 

Odpowiem w tej dyskusji w momencie rozwiązania problemów z uruchamianiem gier poprzez Battlelog.

Wiadomość 7 z 17 (918 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wejściem na server po wejśćiu na origina, dzisiejsza aktualizacj

★ Novice

Tak już wiem Kuba że można przez origina bezpośrednio dołączyć Standard smile

Wiadomość 8 z 17 (911 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wejściem na server po wejśćiu na origina, dzisiejsza aktualizacj

★ Novice

Witam, będzie można w końcu wejść przez battleloga do gry? 

Wiadomość 9 z 17 (864 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wejściem na server po wejśćiu na origina, dzisiejsza aktualizacj

★ Novice

Myślę że naprawią to jak najszybciej Standard smile

Wiadomość 10 z 17 (855 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem