Problem z 'utracono połaczenie z sesją" .

autor: RafaeloMontero
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z 'utracono połaczenie z sesją" .

★★ Novice

Witam. Mam problem z bf 4 taki że z dnia na dzień coś się popsuło w grze i za każym razem jak próbuje wejść na serwer to po chwili wywala mnie podczas ładowania i wyskakuje komunikat taki jak w temacie. Testowałem wszelkie możliwości z otwieraniem portów, resetowaniem routera itp jakie mogły być podane na ea help. Inne gry chodzą normalnie czy to od ea czy na steamie. Problemów z innternetem nie mam bo sprawdzałem killka razy go podczas tych dziwnych zajśc . Problerm jedynie z tą grą wystemuje . Może krtoś ma jakiś pomysł na to.

Wiadomość 1 z 2 (440 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z 'utracono połaczenie z sesją" .

Community Manager

Hej @RafaeloMontero

 

Czy problem nadal występuje? Zazwyczaj otwarcie portów, w wielu przypadkach rozwiązywało problem Thinking Z racji tego, że problem pojawił się z dnia na dzień, może warto byłoby skontaktować się Twoim dostawcom internetu, aby upewnić się że nie zostały wprowadzone zmiany w Twoim połączeniu? Tutaj znalazłem podobny temat na angielskim forum, a tutaj na polskim. Spróbuj również uruchomić komputer w trybie czystego rozruchu

Wiadomość 2 z 2 (420 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem