Problem z uruchomieniem BF4 - Nierozpoznana gra

autor: DeborahDeLucaa
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Nierozpoznana gra BF4

★★★ Newbie

Witam,

 

Mam problem z BF4  Premium.

 

Kiedy dołączam sie do serwera na multiplayerze, origin wysyła komunikat: nie rozpoznana gra. Aktywuj ją... itp

 

Wpisuję swój kod, wyskakuje,że jest już aktywowany.

 

Nigdy wcześniej takiej sytuacji nie miałem.

 

Jakieś porady? Standard smile

 

Dzięki

Wiadomość 11 z 17 (892 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wejściem na server po wejśćiu na origina, dzisiejsza aktualizacj

★★★★★ Apprentice

A ja myślę, że chcą uśmiercić batteloga. Stworzono aplikacje origin w konkretnym celu. Wejście bezpośrednie do gry a w ich mniemaniu to battelog jest przestarzałym tworem. To moje osobiste zdanie (oczywiście ) .Problem polega na tym iż nowy twór czyli wejście do gry przez origin zabrało graczą takie coś jak sprawdzenie serwera, graczy i wszystkie statystyki jakie daje battelog. Wchodząc na serwer chcę wiedzieć z kim będę grać a nie trafić na niespodziankę gdzie balans jest do d.... bo gra 30 graczy a w jednym teamie jest 5ciu graczy a w drugim 25. Na origin nie mamy możliwości tego sprawdzić. Kolejna sprawa to zawsze przed wejściem sprawdzam tych pseudo PRO graczy z levelem 1-9 Standard smileStandard smileStandard smileStandard smile Bo jaki sens jest wchodzić na serwer gdzie szaleją cheaterzy. Origin tego wam nie uświadczy. wybierasz serwer i wchodzisz w ciemno Standard smileStandard smile Jednak jak to twierdzi producent to jest OK Standard smileStandard smile Miejmy jednak nadzieje że naprawią opcję wejścia do gry z batteloga co jest wątpliwe. Przez pierwszy dzień czy dwa po awari albo celowego wyłączenia tej opcji pojawił się komunikat na battelogu że jest problem i będą naprawiać. po dwóch dniach już nie ma komunikatu a przez kolejne kilka następnych dni problem nadal jest. Wniosek?

Wiadomość 12 z 17 (875 wyświetleń)

Dot.: Problem z wejściem na server po wejśćiu na origina, dzisiejsza aktualizacj

[ Edytowane ]
Community Manager

@krzysio23011 Połączyłem Twoje pytanie z głównym tematem, gdzie został poruszony ten problem. 


 

Nasze zespoły nadal pracują nad rozwiązaniem tego problemu, niestety nie jestem w stanie w chwili obecnej określić kiedy zostanie rozwiązany. Zgodnie z moim wcześniejszym wpisem, jeśli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe informacje to je Wam na pewno przekażę Standard smile


 

Witajcie! 

 

Wczoraj (23/04/2019) została wydana aktualizacja w wersji beta klienta Origin, która rozwiązuje problem z uruchomieniem gry z poziomu Battlelog-a. 

 

Aby pobrać wersję beta klienta Origin:

 

1. Kliknij w lewym górnym rogu Origin

2. Wybierz ustawienia aplikacji

3. W zakładce Aplikacja - Aktualizacja aplikacji włącz "Instaluj wersje beta aplikacji Origin" 

beta.PNG

 

4. Ponownie kliknij w lewym górnym rogu Origin - Zakończ

5. Po ponownym uruchomieniu Origin zaktualizuje się do wersji 10.5.38.25027 - 0


@DansOopsn_Hunter Połączyłem Twój post z tym wątkiem, gdzie zostało podane rozwiązanie Twojego problemu


@Aszuuuuu Twój post również połączyłem Wink

Wiadomość 13 z 17 (1 627 wyświetleń)

Nierozpoznana gra

★★★ Newbie

"Nierozpoznana gra" 
Od kilku dni z niewiadomych mi powodów mam komunikat o nierozpoznanej grze. Opcje jakie daje mi Origin to aktywacja produktu (ale ja przecież mam grze) i zalogowanie się na innego konto. Relogi nic nie dały, próba podania kodu gry wyświetla że został on wykorzystany. 

Wiadomość 14 z 17 (776 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wejściem na server po wejśćiu na origina, dzisiejsza aktualizacj

★★★★★ Apprentice

Mam wersję BETA od bardzo dawna i sama ta aktualizacja przyszła ale znajomym już kilka dni temu pisałem aby instalowali do wersji beta i pomogło.Ważne że ktoś w końcu zabrał się do roboty po kilku dniach Standard smileStandard smile

Wiadomość 15 z 17 (792 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

problem z odpaleniem battlefield 4

★ Novice

Podczas uruchamiania gry pojawia się czarny ekran, a po chwili gra się wyłącza jednak gdy odpalę battlefielda 4 po przez przeglądarkę no origine wyskakuje komunikat o braku gry lecz mam ją w bibliotece.

Wiadomość 16 z 17 (719 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z wejściem na server po wejśćiu na origina, dzisiejsza aktualizacj

★ Novice

Nie działa

 

Wiadomość 17 z 17 (603 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem