Dot.: Problem z połączeniem Punkbustera w grze Battlefield 4

autor: Narayen
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z połączeniem Punkbustera w grze Battlefield 4

★★★ Newbie

Witam, mam problem z grą Battlefield 4 po połączeniu się z dowolnym serwerem zostaje wyrzucony z informacją "Zostałeś wyrzucony przez Punkbustera". Wykonałem wszystkie kroki zgodnie z instrukcjami EA dotyczącymi tego problemu czyli: aktualizacja Punkbustera, reinstalacja punkbustera, reinstalacja całej gry, nadanie reguł w zaporze systemu windows, wyłączenie samej zapory windows. Nic nie pomaga proszę o rozwiązanie tego problemu bądź wysłanie instrukcji naprawy tego błędu.

 

zawartość loga punkbustera:

[01.19.2021 20:03:17] RESTRICTION: Service Communication Failure: PnkBstrA.exe

Wiadomość 1 z 4 (723 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z połączeniem Punkbustera w grze Battlefield 4

★★★ Newbie

hej @Narayen ,

 

Problem udało mi się rozwiązać i nie dotyczył on bana. Podczas reinstalacji gry nie zainstalował się punkbuster ponieważ zainstalowana była usługa Punkbustera. Należało odinstalować usługę ręcznie (Panel Sterowania -> Programy i Funkcje) a następnie zainstalować ponownie. Ale dzięki za pomoc Large smile

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (707 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z połączeniem Punkbustera w grze Battlefield 4

★★★★★ Expert

@xLeyekx  Hej Standard smile

 

Jest to blokada konta (Ban), widocznie musiałeś naruszyć jakieś określone zasady w grze.

PunkBaster jest niezależnym serwisem, który nie podlega jurysdykcji Electronic Arts.

 

W tej sytuacji musiałbyś się skontaktować z Even Balance w celu wyjaśnienia sprawy - Instrukcja 

 

Wiadomość 2 z 4 (716 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z połączeniem Punkbustera w grze Battlefield 4

★★★ Newbie

hej @Narayen ,

 

Problem udało mi się rozwiązać i nie dotyczył on bana. Podczas reinstalacji gry nie zainstalował się punkbuster ponieważ zainstalowana była usługa Punkbustera. Należało odinstalować usługę ręcznie (Panel Sterowania -> Programy i Funkcje) a następnie zainstalować ponownie. Ale dzięki za pomoc Large smile

Wiadomość 3 z 4 (708 wyświetleń)

Dot.: Problem z połączeniem Punkbustera w grze Battlefield 4

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@xLeyekx 

 

Dzięki za potwierdzenie Standard smile Oznaczę Twoją odpowiedź jako rozwiązanie.

Wiadomość 4 z 4 (701 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem