Problem z dzwiękiem i wydajnością w grze

autor: Dominiask112
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z dzwiękiem i wydajnością w grze

★★★ Newbie

Witam nie dawno kupiłem Sobie Battlefield 4 i mój problem jest taki iż mam czasami lagi nie są do jakieś mocne ale są otóż gra mi działa w 50% na 30 FPS owszem zdarzają się wyższe FPS nawet do 60 FPS ale do rzadko zależy od mapy przede wszystkim otóż mam taki problem ę gra mi czasami przycina nawet do 20 FPS  tak samo z dzwiękiem 

z dzwiękiem jest o tyle gorzej że  żeby się naprawił no to trzeba strzelać byle gdzie i teraz może wiedzie jak to naprawić ? otóż wiem że było by lepiej grać na najniższych ustawieniach ale mi się one nie podobają gdyż psują cały urok tej pięknej grafiki w bf4 mój config

Intel Core 2 duo E7600 3.06GHZ

Nvidia GeForce 9800GT 512 MB

Płyta Główna GIGABYTE EP31-DS3L

WIN 10 HOME 64 BIT

6 GB RAM  Z CZEGO MAM DOSTĘPNE TYLKO 4 GB :D 

Wiadomość 1 z 3 (500 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z dzwiękiem i wydajnością w grze

Witaj

 

Niestety ale na tym sprzęcie 20-30 fps to maksymalna wydajność  będą wieksze skoki ale stabilnych 60 nie będzie za słaby komputer.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (491 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z dzwiękiem i wydajnością w grze

Witaj

 

Niestety ale na tym sprzęcie 20-30 fps to maksymalna wydajność  będą wieksze skoki ale stabilnych 60 nie będzie za słaby komputer.

Wiadomość 2 z 3 (492 wyświetleń)

Dot.: Problem z dzwiękiem i wydajnością w grze

★★★ Newbie
ten sprzęt nie jest do tej gry Standard smile
Wiadomość 3 z 3 (427 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem