Problem z battlefield 4 premium

autor: kandiru1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z battlefield 4 premium

★★★ Newbie

Witam,

Mam problemz battlefield 4 Premium kupiłem bf4 z Premium na PS4 I dostałem te wszystkie pakiety I tp Ale w grze jest zakładka Premium I tam nie jest pokazane że mam tylko zainstaluj jak naciskam zainstaluj przechodzę do sklepu Psn I tam jest brak zawartość A przy pobieraniu bf pobierałem Premium,  I też przez to na battlelelog nie pokazuje mi że mam premium I też nie mogę aktywować przez to programu widmo. Proszę o pomoc Standard smile)

Wiadomość 1 z 3 (593 wyświetleń)

Dot.: Problem z battlefield 4 premium

★ Apprentice

jeżeli kupiłeś premium przenosząc licencję z innego konta lub coś innego będziesz miał dostęp do dodatków pakietów i noży ale na stronie battle.log ci nie aktywuje statusu i nie wykonasz programu widmo.

Wiadomość 2 z 3 (582 wyświetleń)

Dot.: Problem z battlefield 4 premium

Community Manager

Hej @kandiru1 

 

Upewnij się, że pobrałeś całą zawartość dodatkową z poziomu Biblioteki PS4, wraz z małym plikiem odpowiedzialnym za Premium. Będąc na Battlelogu upewnij się, że jesteś zalogowany właściwym kontem EA, oraz wybrany jest właściwy żołnierz. 

Wiadomość 3 z 3 (537 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem