Dot.: Premium EA access

autor: Eliot2144
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Premium EA access

★★ Novice

Witam, niedawno na PS4 zawitała usługa "EA Access" i do gry Battlefield 4 dodawane jest Premium, lecz nie mam pojęcia jak je dodać do swojego konta, z poziomu gry trzeba zapłacić pełną cenę, a na ps store widnieje tylko napis "EA Access", a na EA Access Hub nie ma żadnego banera ani nic co może przekierować do darmowego premium. Wie ktoś coś na ten temat, co z tym zrobić? 

Wiadomość 1 z 4 (877 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Premium EA access

Community Manager

Hej @Eliot2144

 

Battlefield 4 został przez Ciebie pobrany w ramach EA Access, czy posiadałeś wcześniej podstawową wersję gry? Sprawdź również czy możesz pobrać dodatki z poziomu Biblioteki w menu głównym konsoli Standard smile

Wiadomość 2 z 4 (850 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Premium EA access

★★ Novice

Battlefield 4 pobrałem z EA Access, a premium z poziomu biblioteki wciąż jest płatne, tylko jest napis "EA Access" i w każdym z przypadków trzeba zapłacić pełną cenę, to jest z pewnością błąd bo widziałem że inni gracze na xboxie mieli ten sam problem, tylko że tam został on prawdopodobnie rozwiązany przez EA, bardzo irytującą sytuacja. 

Wiadomość 3 z 4 (838 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Premium EA access

★★ Novice

Dodam że na ps store wszystkie dodatki są darmowe ale nie mogę ich pobrać z nieznanych mi powodów, a premium jest w ogóle niedostępne Standard smile

Wiadomość 4 z 4 (834 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem