Myszka - brak reakcji w multiplayer BF4

autor: Robert3632
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Myszka - brak reakcji w multiplayer BF4

★★★★★ Apprentice

Battlefiled 4 multiplayer.

 

Po wejściu na każdy serwer po kilku sekundach myszka przestaje reagować. Dzieje się to od dwóch dni i tylko na serwerach battlefild 4. W Bf1 oraz Bf 3 jest wszystko dobrze. Na poligonie BF4 wszystko działa. jak rozwiązać ten problem? Nigdy takiej sytuacji nie miałem. Uwaga!! Mój kolega ma także podobny problem więc chyba coś złego się dzieje w plikach gry. Gra naprawiana wczoraj ale poprawa była tylko na kilka minut. Jakieś pomysły?

Wiadomość 1 z 6 (1 139 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Myszka - brak reakcji w multiplayer BF4

@Robert3632

 

Witam

 

Spróbuj kroków z TEGO tematu.

 

Daj znać czy pomogło.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 2 z 6 (1 129 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Myszka - brak reakcji w multiplayer BF4

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

Przykro mi ale to nie pomogło Frown Naprawiałem grę ale poprawa była tylko na jeden meczyk. Origin w grze wyłączony. Problem chyba leży gdzieś głębiej bo to nie tylko zależy od myszki ale ogólnie po kilku sekundach zawiesza grę i nic nie można zrobić. Tylko ctrl+delete i Bfa mogę wyłączyć tylko przez menadżera zadań. A wygląda to tak.

https://www.youtube.com/watch?v=piKQaLsIcYI

 

Wiadomość 3 z 6 (1 123 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Myszka - brak reakcji w multiplayer BF4

@Robert3632

 

Powinno pomóc:


W C:\Users\twójlogin\Documents\Battlefield 4\settings usuwamy plik PROFSAVE_profile.
Wyzeruje to wszystkie ustawienia myszy, klawiszy, jakość grafiki i tak dalej ale przywróci ci domyślne jakie były, wystarczy później poustawiać sobie wszystko po swojemu.

 

Jeżeli to nie pomoże postaram się jeszcze wyszukać innych rozwiązań.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 4 z 6 (1 115 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Myszka - brak reakcji w multiplayer BF4

[ Edytowane ]
★★★★★ Apprentice

Nie mam tego pliku Standard smile. Kiedyś miałem ale to stare dzieje. Obecny BF4, Bf3 prof_save nie posiada.

Jest inny jeszcze problem. Przed chwilą zagrałem w mistrz broni i tam mnie nie zawiesiło. Po meczu wszedłem na inny serwer Golmund i po 5 sekundach zawiesiło grę. Będę testował na różnych serverach bo nie wiem od czego to jest uzależnione. Nigdy wcześniej nie miałem takich problemów. Na noc ustawie nowa instalacje gry i może to coś pomoże. Tylko zastanawia mnie to czemu tylko na bf4 to się dzieje.

Wiadomość 5 z 6 (1 111 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Myszka - brak reakcji w multiplayer BF4

[ Edytowane ]

@Robert3632

 

 

Bardzo dziwny problem.

 

Wypróbuj jeszcze poniższe kroki.

 

1.Zamknij wszystkie programy działające w tle 

2.Wykonaj czysty rozruch systemu instrukcja

 

 

3.Reset ustawień gry:

 

 

 

  • Wyłącz zapisy w chmurze na obydwóch kontach  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 
  • Następnie udaj się do folderu Dokumenty i zmień nazwę folderu Battlefield 4  na np. Battlefield 4 kopia Spowoduje to przy następnym uruchomieniu stworzenie nowego folderu ustawień/zapisu (uwaga zapisany stan kampanii dla jednego gracza może ulec utracie)

 

4.Jeśli w tle działają programy typu Discord,fraps team viewier i antywirus wyłącz je.

5.Jeżeli posiadasz Windows 10 to ostatnia aktualizacja systemu powodowała problemy z działaniem gier i ogólnie systemu. Dlatego warto użyć przywracania systemu instrukcja, lub usunąć aktualizację Windows 10 o numerze KB4103721.

 

Tak jak w TYM temacie wspomniano o tym, że aktualizacja Windows spowodowała ten problem.

 

Jeżeli masz jakieś inne urządzenia podłączone do komputera, to odłącz je.

 

 

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 6 z 6 (1 077 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem