Dot.: Licznik skilla

autor: Wyrzysk_1985
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Licznik skilla

★★★★★ Newbie

Jak w koncu dziala ten licznik skilla?
Czekam w kolejce na serwer jestem 2, nagle gra sie konczy i dostaje reporta (nizej zamieszczony)
Oczywscie nie wszedlem do gry, ba nawet nie bylem blisko wejscia a mimo to mam skill na -
Jestem w przedziale miedzy 550-650 skilla i za dobre/bardzodobre gry dostaje od 0 do +5 skilla przy statystykach : spm 1500 kills;80+ deaths 20/30 kd 3,5+ acc 20+ srednio na gre
Moj znajomy ze skillem 300-400 za srednie gry dostaje +10/20 skilla przy statach: spm 600+ kills:20+ deaths20+ kd1.0 i celnosci 15+ srednio na gre
Znajomy weteran bfa przy skillu 600+700 dostaje od 10 +25 skilla za gre prze statach niewiele lepszych od moich.

Ja sie pytam jak ten llicznik skillla dziala od czego to zalezy i czemu EA nie umie dodawac i odejmowac.
 (za gre dostalem -10 skila, mialem wtedy 520 skilla po odjeciu przez system wyladowalem na 499) 

Wiadomość 1 z 3 (449 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Licznik skilla

Wiadomość 2 z 3 (437 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Licznik skilla

@MinoniMXD Witaj. Nie mam pojęcia ale może autor tekstu z reddit Ci to wyjaśni 🙂.

https://www.reddit.com/r/battlefield_4/comments/1rlm5x/how_skill_is_calculated_solved/?utm_source=am...

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 3 (438 wyświetleń)

Dot.: Licznik skilla

★ Guide
@MinoniMXD Olej skilla, wskaźnik jest do bani. Jak każdy normalny ludzik na KD graj.
Wiadomość 3 z 3 (376 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem