Dot.: LUDZIE POMOCY!

autor: SylwesterSpalony
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

LUDZIE POMOCY!

★★★ Newbie

każdy się ze mną zggodzi że ea to * lecz ma fajne gry które jak by przeszły na inną platformę to działały by zdecydowanie lepiej 

 

ale nie o tym teraz mam problem i nie wiem jak sobie z tym poradzić chciałem skontaktować się z ea od tygodnia stroną telefoniczną lecz to nie jest możliwe może z przyczyn epidemii (ale jeśli jakaś głupi suport serwerów minecrafta może to dlaczego nie ea?) nie ważne mój problem tkwi w zalogowaniu się (wszędzie mam tego samego meila oraz hasło (ea jak i orygin) zainstalowałem sobie wczoraj gierkę i nie mogę się zalogować czy ktoś zna problem ?jeśli za to chciałbym zmienić hasło(naciskam nie pamiętam hasła) to nie mogę bo jest błąd strony 404 i piszę (Cóż, to nie poszło zgodnie z planem Nie udało nam się znaleźć tego, czego szukasz. Możliwe, że poszukiwana strona została przeniesiona. Jeśli adres został wpisany ręcznie, sprawdź, czy gdzieś nie wkradł się jakiś błąd) POMOCY...

Wiadomość 1 z 2 (1 353 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: LUDZIE POMOCY!

Witaj

 

Nie ma kontaktu tel. na chwilę obecną  i z racji panującej sytuacji koronawirusa na świecie większość biur jak i infolinii jest zamknięta. 
 
Zapoznaj się z tymi wytycznymi https://answers.ea.com/t5/Dyskusja-ogolna/UWAGA-Tymczasowe-zmiany-w-opcjach-wsparcia/m-p/8883869#M18...  

 

 

Opcja live chat. live chat, Tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu. 

 

(Jeśli nie czujesz się na siłach użyj google translate

Wiadomość 2 z 2 (1 344 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem