Dot.: Gre można odpalić tylko z wersji próbnej

autor: Kot337
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Gre można odpalić tylko z wersji próbnej

★★★ Novice

Próbowałem miliona fixów na necie najpierw związanych z błędem gry która nie może przejść przez stan ładowania (czarny ekran oraz migające paski w prawym górnym). Splash screen oraz gra z żołnierzem ukazują się tylko gdy uruchamiam wersje próbną, a nie z wersją premium. A że trial się skończył, to nie mogę już grać.

Czarny ekran w załączniku. Można tak siedzieć pół godziny i sie nie włączy, a trial w ~20 sek gotowy.

Wiadomość 1 z 7 (933 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie
Highlighted

Dot.: Gre można odpalić tylko z wersji próbnej

★★★ Novice

Ok, udało się. Gra działa perfekcyjnie.

 

Pani Ania z pomocy telefonicznej odpaliła gre u siebie i wtedy gra w końcu wyświetliła się jako aktywna i ukazał się żołnierz.

 

Więc zgadzało się, był to problem z Originem.

Można zamknąć, dzięki bardzo za pomoc!

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 7 (779 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Gre można odpalić tylko z wersji próbnej

Community Manager

Hej @Kot337

 

Czy mógłbyś wymienić kilka kroków z tego miliona, które dotychczas wykonałeś? Wink 

 

Podobny problem został opisany tutaj. Spróbuj zmienić nazwę folderu Battlefield 4, który znajdziesz w folderze Dokumenty. Po czym napraw grę z poziomu programu Origin. Przed uruchomieniem wyłącz przechowywanie danych w chmurze (PPM na okładce gry -> Właściwości gry -> Zapisy gier w chmurze).

Wiadomość 2 z 7 (911 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gre można odpalić tylko z wersji próbnej

★★★ Novice

Cześć @EA_Kuba,

 

oto niektóre z tych które probowałem:

-odpalanie jako administrator,

-ustawianie zgodności na wszystkie tryby możliwe,

-wyłączanie origin in-game,

-reinstalacja 3 razy w różnych miejscach,

-próba użycia x86, czyli odpalanie z battleloga (tu ważna notka, log się zacinał na ładowaniu/startowaniu gry)

Ogólnie to większość z pierwszej strony z google na temat crashów, bo nigdy nie wiadomo, może być coś związane z tym.

 

Chociaż wg. mnie, tak jak wcześniej pisałem o trial, to chyba problem samego origina a nie BF4. Po tym jak sie poddałem z naprawianiem, to pomyślałem 'Eh co zaszkodzi odpale wersje trial 7 dni, nie będzie premki ale przynajmniej pogram z kolegami.". Udało się odpalić grę, na edycji premium, z poziomu trial. Lecz nie pokazywał się w bibliotece z uwagi na to, że mam już premium.

Więc przez 7 dni działało przez odpalanie z Vaulta.

 

Dzięki za próbę, lecz nie działa podany sposób. Próbowałem go z tego samego działu.

Wiadomość 3 z 7 (906 wyświetleń)

Dot.: Gre można odpalić tylko z wersji próbnej

Community Manager

@Kot337 Dzięki za odpowiedź Standard smile

 

OK, czyli z tego co rozumiem Battlefield 4 posiadasz z Origin Access tak? Faktycznie może to mieć związek z kolidującymi wersjami gier na Twoim koncie.

W takim razie podejrzewam, że rozwiązaniem będzie całkowite usunięcie wersji testowej z Twojego konta. 

 

  • Usuń grę z Twojego komputera (zachowaj "Zapisy gier w chmurze" jako wyłączone). Sprawdź w folderze instalacji gry czy nie ma jakichś pozostałości po BF4 Trial i je również usuń. 
  • Skontaktuj się z nami bezpośrednio i poproś o usunięcie z Twojego konta Battlefield 4 wersja próbna (nie spowoduje to usunięcia Twoich statystyk lub odblokowanych broni)
  • Jeśli zajdzie taka potrzeba usuń z biblioteki i dodaj ponownie Battlefield 4 z poziomu Vault.

Możliwe, że po kontakcie z nami będziesz musiał ponownie zainstalować grę pobierając ją poprzez Origin.  

 

 

Wiadomość 4 z 7 (888 wyświetleń)

Dot.: Gre można odpalić tylko z wersji próbnej

[ Edytowane ]
★★★ Novice

@EA_Kuba Dobry wieczór, też dzięki za wsparcie.

 

Póki co, usunąłem (+ uninstall) BF4 premium z biblioteki, więc pozostało tylko trial.

 

Wysłałem ticket do supportu aby oddzwonili, jeśli uda się rozwiązać problem to zamknę temat.

Jeśli nie to napiszę jeszcze raz.

 

Dzięki bardzo za wsparcie, miłego dnia!

Wiadomość 5 z 7 (872 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

Dot.: Gre można odpalić tylko z wersji próbnej

★★★ Novice

Ok, udało się. Gra działa perfekcyjnie.

 

Pani Ania z pomocy telefonicznej odpaliła gre u siebie i wtedy gra w końcu wyświetliła się jako aktywna i ukazał się żołnierz.

 

Więc zgadzało się, był to problem z Originem.

Można zamknąć, dzięki bardzo za pomoc!

Wiadomość 6 z 7 (780 wyświetleń)

Dot.: Gre można odpalić tylko z wersji próbnej

Community Manager

Ekstra! Standard smile 

 

Miłej gry @Kot337 !

Wiadomość 7 z 7 (724 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem