Grając w gre wyskakuje błąd "program bf4 przestał działać" co mam zrobić ? Help!

autor: MaisterPL7500
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Grając w gre wyskakuje błąd "program bf4 przestał działać" co mam zrobić ? Help!

★★★ Newbie

Grając w gre wyskakuje błąd "program bf4 przestał działać" co mam zrobić ? Help!

Wiadomość 1 z 4 (375 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Grając w gre wyskakuje błąd "program bf4 przestał działać" co ma

Community Manager (retired)

@MaisterPL7500 

 

Jeśli nadal wyskakuje ten komunikat w BF 4 oraz BFH, zajrzyj jeszcze tutaj i tutaj, celem  sprawdzenia jeszcze paru rozwiązań i obejść. W szczególności sprawdź BF 4 w wersji 32 bitów i sprawdź czy używasz bez wtyczkowej opcji uruchamiania.

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 4 (367 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Grając w gre wyskakuje błąd "program bf4 przestał działać" co ma

Witaj

 

Czy wyskakuje jakiś konkretny błąd podeślij screena jeśli masz można będzie coś więcej powiedzieć.

 

Sprawdź kroki z BF3 może i tobie pomogą:

 

 

https://answers.ea.com/t5/Battlefield-3/APPCRASH-bf3-exe/td-p/1039146

 

 

https://answers.ea.com/t5/Inne-gry-z-serii-Battlefield/BFH-nie-chce-dzialac/m-p/6103772#M100

Wiadomość 2 z 4 (366 wyświetleń)

Dot.: Grając w gre wyskakuje błąd "program bf4 przestał działać" co ma

★★★ Newbie

Poprostu wyskakuje "Program przestał działać" i niec więcej tak samo mam z bf Hardline a z bf 1 tak nie mam.

Wiadomość 3 z 4 (360 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Grając w gre wyskakuje błąd "program bf4 przestał działać" co ma

Community Manager (retired)

@MaisterPL7500 

 

Jeśli nadal wyskakuje ten komunikat w BF 4 oraz BFH, zajrzyj jeszcze tutaj i tutaj, celem  sprawdzenia jeszcze paru rozwiązań i obejść. W szczególności sprawdź BF 4 w wersji 32 bitów i sprawdź czy używasz bez wtyczkowej opcji uruchamiania.

 

Jeśli opisany problem nadal będzie występować, prześlij nam proszę raport DXDIAG do Twojej odpowiedzi. Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 4 z 4 (368 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem