Pomóz nam ulepszyc serwis Answers HQ! Wypelnij ankiete Nie, dziekuje

Dot.: Gra zwalnia

autor: JACKAL896
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra zwalnia

★★★★ Novice

Witam, mam dziwny problem z bf4 co jakiś czas gra zwalnia na przykład biegnę przed siebie i nagle przeciwnik do mnie strzela ja nie mogę się odwrócić, bo mój ruch nie jest odwzorowany dokładnie, czyli że nie odwracam się na przeciwnika tylko lekko w lewo rozmawiałem z pomocą techniczną ea wszystko, co mi powiedzieli wykonałem dalej nic właściciel internetu mówi, że nie blokuje portów ja mam dodane do routera ztę f623 i w zaporze windows co jakiś czas wyskakują te oznaczenia, że mam mało klatek, choć pokazuje według komendy do klatek, że mam stałe 60 tez pokazuje co jakiś czas utratę pakietów na czerwono i tez na czerwono, że skacze ping jak patrzyłem na tabele graczy to ping nie skacze.

Wiadomość 1 z 3 (607 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Community Manager

Hej @JACKAL896

Powiedz nam jakie kroki wykonałeś dotychczas, prześlij nam również plik DxDiag. W tym poście podałeś specyfikację swojego laptopa, zakładam w takim razie, że grasz na tym sprzęcie tak? Poprosiłem Cię również o zaktualizowanie sterowników i sprawdzenie czy problem pojawia się na innych rozdzielczościach. Daj nam znać Standard smile

Wiadomość 2 z 3 (550 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Highlighted

★★★★ Novice
@EA_Kuba Możesz sobie usuwać zero pomocy
Wiadomość 3 z 3 (66 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

fifa-20-promo-splash

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-promo

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem