Gra nie ładuje się

autor: chesterpl7
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra nie ładuje się

★★★ Newbie

Od dzisiaj jestem użytkownikiem abonamentu Access. Jedną z pierwszych gier jakie pobrałem był Battlefield 4. Niestety gry nie da się uruchomić, ponieważ ładuje się w nieskoczoność. Próbowałem tworzenia nowego folderu w moich dokumentach oraz naprawiania gry poprzez menu kontekstowe w aplikacji Origin, jednak nic nie pomaga. 

Wiadomość 1 z 2 (368 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra nie ładuje się

Community Manager (retired)

Witaj @chesterpl7

 

W wielu przypadkach programy antywirusowe jak: AV/Firewall (AVG/Avast, McAfee itp. mogą blokować uruchomienie gry. Dlatego dodaj folder Origin C:\Pliki Programów (x86)\Origin oraz folder instalacji gry (domyślnie) Origin Games C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games do wyjątków lub najprościej odinstaluj antywirusowy program. Spróbuj także rozwiązań poniżej:

 

  • Wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 
  • Następnie udaj się do folderu Dokumenty i zmień nazwę folderu Battlefield 4  na np. Battlefield 4 kopia Spowoduje to przy następnym uruchomieniu stworzenie nowego folderu ustawień/zapisu.

Również, aby wyeliminować błąd po stronie połączenia spróbuj ustawić Origin w tryb offline (Origin - > Włącz OFFLINE) wystartować powinna zwykła kampania bez potrzeby wchodzenia na Battlelog.

 

 

Ustawcie również, aby grę uruchamiać w wersji 32 bit:

112215.PNG

 

Standardowo spróbuj ogólnych kroków jak naprawa + przeinstalowanie gry.

 

Jakby to nie pomogło odinstaluj program Origin (Panel sterowania > Programy i funkcję) następnie pobierz jego "świeżą" wersję z naszej STRONY i uruchom go jako administrator.

 

Powinno się udaćFingers crossed  Jeśli  nic nie pomoże podeślij plik DXDIAG.

 

 

Wiadomość 2 z 2 (346 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem