Dot.: Gra nie chche się uruchomić battlefield 4

autor: TomaszK1987
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Gra nie chcę się uruchomić battlefield 4 - przydatne porady

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

grałem ostatnio na próbnej wersji wszystko działo asz się czas skoczył wykupiłem pełną wersję teraz się gra nie uruchamia tylko kreski po prawo widać

Wiadomość 1 z 4 (1 121 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Gra nie chche się uruchomić battlefield 4

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@TomaszK1987 @Vires548 

 

Na początek spróbujcie to co zaproponowałem koledze z innego wpisu mianowicie:

 

  • Wyłącz zapisy w chmurze na obydwóch kontach  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 
  • Następnie udaj się do folderu Dokumenty i zmień nazwę folderu Battlefield 4  na np. Battlefield 4 kopia Spowoduje to przy następnym uruchomieniu stworzenie nowego folderu ustawień/zapisu (uwaga zapisany stan kampanii dla jednego gracza może ulec utracie)

Również, aby wyeliminować błąd po stronie połączenia spróbuj ustawić Origin w tryb offline (Origin - > Włącz OFFLINE) wystartować powinna zwykła kampania bez potrzeby wchodzenia na Battlelog.

 

Jeśli gra działała wcześniej nowe pliki ustawień powinny pomóc chyba, że jakiś AV/Firewall (AVG/Avast, McAfee itp.) blokuje dostęp dlatego dodaj folder Origin C:\Pliki Programów (x86)\Origin oraz folder instalacji gry (domyślnie) Origin Games C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games do wyjątków.

 

Ustawcie również, aby grę uruchamiać w wersji 32 bit:

112215.PNG

 

Standardowo spróbuj ogólnych kroków jak naprawa + przeinstalowanie gry.

 

Jakby to nie pomogło odinstaluj program Origin (Panel sterowania > Programy i funkcję) następnie pobierz jego "świeżą" wersję z naszej STRONY i uruchom go jakoadministrator.

 

Powinno się udaćFingers crossed  Jak coś podeślijcie plik DXDIAG do swojej odpowiedzi, to zerknę jak to wygląda od strony systemu.

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 4 (1 190 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Gra nie chche się uruchomić battlefield 4

★ Novice
Mam dokładnie to samo , kupiłem dziś grę , w którą nie mogę pograć , bo się w ogóle nie uruchamia i nie mogę nigdzie znaleźć pomocy w rozwiązaniu tego problemu , czyli pieniążki dobrze wydane :D
Wiadomość 2 z 4 (1 013 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra nie chche się uruchomić battlefield 4

[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

@TomaszK1987 @Vires548 

 

Na początek spróbujcie to co zaproponowałem koledze z innego wpisu mianowicie:

 

  • Wyłącz zapisy w chmurze na obydwóch kontach  (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) 
  • Następnie udaj się do folderu Dokumenty i zmień nazwę folderu Battlefield 4  na np. Battlefield 4 kopia Spowoduje to przy następnym uruchomieniu stworzenie nowego folderu ustawień/zapisu (uwaga zapisany stan kampanii dla jednego gracza może ulec utracie)

Również, aby wyeliminować błąd po stronie połączenia spróbuj ustawić Origin w tryb offline (Origin - > Włącz OFFLINE) wystartować powinna zwykła kampania bez potrzeby wchodzenia na Battlelog.

 

Jeśli gra działała wcześniej nowe pliki ustawień powinny pomóc chyba, że jakiś AV/Firewall (AVG/Avast, McAfee itp.) blokuje dostęp dlatego dodaj folder Origin C:\Pliki Programów (x86)\Origin oraz folder instalacji gry (domyślnie) Origin Games C:\Pliki Programów (x86)\Origin Games do wyjątków.

 

Ustawcie również, aby grę uruchamiać w wersji 32 bit:

112215.PNG

 

Standardowo spróbuj ogólnych kroków jak naprawa + przeinstalowanie gry.

 

Jakby to nie pomogło odinstaluj program Origin (Panel sterowania > Programy i funkcję) następnie pobierz jego "świeżą" wersję z naszej STRONY i uruchom go jakoadministrator.

 

Powinno się udaćFingers crossed  Jak coś podeślijcie plik DXDIAG do swojej odpowiedzi, to zerknę jak to wygląda od strony systemu.

Wiadomość 3 z 4 (1 191 wyświetleń)

Dot.: Gra nie chche się uruchomić battlefield 4

★ Novice

Problem rozwiązany - wystarczyło przeinstalować Origina i wszystko ruszyło bez problemu.

Miałem przestarzałą wersję Origina , bo ta , którą mam teraz wygląda zupełnie inaczej - inny interfejs.

Wiadomość 4 z 4 (988 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem