Gra na płytke

autor: playerbgh95k3f
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Gra na płytke

★★ Newbie

witam mam problem taki że kiedys kupilem gre bf4 i podałem złą date a tak naprawde to nie ja podalem date a moj mlodszy brat.. gierke znalazlem po bardzo dlugim czasie u mnie w szafie i ztwierdzilem ze w koncu trzeba w nią zagrac xD. w jaki sposob moge teraz gre odzyskac jak nie mam dostepu do konta gdzie zostal uzyty kod. (mam dostep do kodu bo byla w pudełku)

Wiadomość 1 z 2 (649 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Gra na płytke

Witaj

 

W tym wypadku wymagany będzie kontakt z suportem EA: Przygotuj kod z pudełka i podaj go podczas rozmowy z konsultantem

 

Aby skontaktować się z doradcą EA wykonaj poniższe kroki.

  1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
  2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
  3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
  4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
  5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
  6. Wybierz formę kontaktu (wybór rożni się w zależności od danego kraju)
  7. Nie ma innej możliwości niż rozmowa telefoniczna lub live chat. live chat, Tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu. Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (647 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Gra na płytke

Witaj

 

W tym wypadku wymagany będzie kontakt z suportem EA: Przygotuj kod z pudełka i podaj go podczas rozmowy z konsultantem

 

Aby skontaktować się z doradcą EA wykonaj poniższe kroki.

  1. Wejdź na https://help.ea.com/pl/
  2. Wybierz opcję "Pomóż w grze".
  3. Wybierz produkt, którego dotyczy problem.
  4. Zjedź na sam dół, a następnie wybierz "Skontaktuj się z nami".
  5. Wybierz platformę oraz odpowiedni temat.
  6. Wybierz formę kontaktu (wybór rożni się w zależności od danego kraju)
  7. Nie ma innej możliwości niż rozmowa telefoniczna lub live chat. live chat, Tylko w języku angielskim. Aby uzyskać do niego dostęp, zmień język/region strony kontaktu na Stany Zjednoczone w prawym górnym rogu. Tel. +48 (22) 397 08 40  Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00
Wiadomość 2 z 2 (648 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem