Dot.: Gra Nie Działa

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra Nie Działa

★ Novice

Witam niedawno wstawiłem post w którym prosiłem o pomoc lecz jej nie otrzymałem więc pisze jeszcze raz. Ostatnio zakupiłem Battlefield 4 Premium chciałem zagrać i pojawiały mi się błędy z plikami "Dll" po jakimś czasie na wersji 64x zaczął pojawiać mi się jeden błąd dołączam zdjęcie I nic z nim nie potrafię zrobić spróbowałem zmienić wersję na 86x jednakże na tej wersji także pokazuje mi się błąd A dokładniej "Nieprawidłowa licencja. Kod przyczyny = Missing DLL: MSVCP110.dll ERROR: 0x7E" nie mam żadnych pomysłów próbowałem reinstalowac origin jak I wchodziłem w foldery vcredist próbowałem opcji "Naprawy" która swoją drogą nic nie dała sprawdzałem też czy nie ma żadnych błędów w programie AiO lecz też wszystko wyszło pozytywnie ma ktoś jakieś pomysły? 

Wiadomość 1 z 2 (570 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra Nie Działa

Community Manager

Hej @PioteS_v2 

 

Nie widzę poprzednio utworzonego przez Ciebie wątku Oops

 

Błędy z bibliotekami MSVCR/MSVCP powiązane są z Microsoft Visual C++. Rozumiem, że wcześniej próbowałeś naprawy, tym razem poprosiłbym, abyś ponownie je usunął po czym ponownie zainstalował wedle instrukcji poniżej:

 

Błąd 0xc000007b

Jeśli system Windows 10 wyświetla komunikat o błędzie 0xc000007b i masz problemy z zainstalowaniem którejkolwiek wersji pakietu VC++, może to być spowodowane domyślnie wyłączoną w systemie Windows 10 platformą .NET Framework.

Aby włączyć platformę .NET Framework:

  1. Otwórz Panel sterowania.
    • Jeśli nie możesz go znaleźć, wyszukaj w menu Start frazę „panel sterowania”.
  2. W sekcji Programy kliknij odsyłacz Odinstaluj program.
  3. Wybierz opcję Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows.
  4. Kliknij + przy wszystkich widocznych pozycjach dotyczących .NET Framework (zwykle są to wersje 3.5 oraz 4.6), po czym zaznacz wszystkie pola wyboru.
  5. Zainstaluj ponownie pakiet VC++ x64 i x86 do wersji 2010 i 2013.

źródło

Wiadomość 2 z 2 (526 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem