Gol Magnum zniknęło z eq [PS3]

autor: rotix720x
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Gol Magnum zniknęło z eq [PS3]

★★★ Novice

Gram na PS3 i usnąłem na konsoli swojego użytkownika. Po stworzeniu nowego i zalogowaniu się do BF4 straciłem bronie takie jak Gol Magnum itd. Przy ich wyborze mam informację że muszę je odblokować. A battlelog pokazuje że mam je odblkowane. 

Wiadomość 1 z 6 (461 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Gol Magnum zniknęło z eq [PS3]

Community Manager

Hej @rotix720x

 

 

Mapy dostępne w premium były objęte kiedy promocją i można było pobrać je za darmo. Jeśli na battlelogu widać, że Twoja broń jest odblokowana na koncie z PSN ID Roti_Gaming720, to jeśli przejdziesz do PlayStation Store, będąc zalogowanym tym kontem powinieneś móc je pobrać ponownie. 

 

Jeśli kupiłeś premium do Battlefield 4, postaraj się odnaleźć potwierdzenie zamówienia (PlayStation przesyła je zawsze na adres email powiązany z kontem) i sprawdź jaki PSN ID podany jest przy transakcji. 

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 6 (491 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Gol Magnum zniknęło z eq [PS3]

Community Manager

Hej @rotix720x

 

Po utworzeniu nowego użytkownika na konsoli musisz zalogować się do gry tym samym Playstation ID, które widzisz na Battlelogu Standard smile

Wiadomość 2 z 6 (448 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gol Magnum zniknęło z eq [PS3]

★★★ Novice

Jestem zalogowany na tym samym użytkowniku Standard smile Ustawiłem nawet przez battleloga w loadoucie Gol Magnuma jednak po wbiciu do gry automatycznie przestawia się na CS-LR4, a broń pozostaje zablokowana.

Wiadomość 3 z 6 (445 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gol Magnum zniknęło z eq [PS3]

Community Manager

Hej @rotix720x

 

Czyli na konsoli jesteś zalogowany kontem PlayStation: Roti_Gaming720? Czy taką samą nazwę widzisz w grze? 

Wiadomość 4 z 6 (431 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gol Magnum zniknęło z eq [PS3]

★★★ Novice

Owszem. Dzisiaj zauważyłem też że nie mam dostępu do map z dodatków które się usunęły wraz z usunięciem konta. Wydaje mi się, że to może być powodem ale czy na pewno? 

Wiadomość 5 z 6 (428 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gol Magnum zniknęło z eq [PS3]

Community Manager

Hej @rotix720x

 

 

Mapy dostępne w premium były objęte kiedy promocją i można było pobrać je za darmo. Jeśli na battlelogu widać, że Twoja broń jest odblokowana na koncie z PSN ID Roti_Gaming720, to jeśli przejdziesz do PlayStation Store, będąc zalogowanym tym kontem powinieneś móc je pobrać ponownie. 

 

Jeśli kupiłeś premium do Battlefield 4, postaraj się odnaleźć potwierdzenie zamówienia (PlayStation przesyła je zawsze na adres email powiązany z kontem) i sprawdź jaki PSN ID podany jest przy transakcji. 

Wiadomość 6 z 6 (492 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem