Emblematy

autor: MaTTe0vsky
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Emblematy

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam, mam problem z emblematami. Mianowicie mój przyjaciel ustawiając tag oraz emblemat plutonu na battlelogu w grze ma emblemat plutonu na pojazdach itp. Natomiast ja mając ustawiony emblemat plutonu jak i swój własny emblemat identyczny to nie widzę ich w grze ani na pojazdach ani na broniach, pokazuje się mi jedynie mój stary emblemat, który usunąłem.

Wiadomość 1 z 4 (696 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Emblematy

Community Manager

Hej @MaTTe0vsky 

 

Swój emblemat ustawiasz przez Battlelog-a czy przez aplikację towarzyszącą ? 

Wiadomość 2 z 4 (660 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Emblematy

★★★ Newbie

Mam ten sam problem emblemat ustawiam caly czas przez battleloga i blad nie ustepuje tj. Cały czas wyswietla mi sie na pojazdach moj pierwszy emblemat z czasu ktorego nie wiedzialem nawet dokladnie do czego on sluzy i po prostu mi sie strasznie nie podoba zrobilem nowy zapisalem kliknąłem zapisz i uzyj na battlelogu w zakladce żołnierz zostal on zmieniony jednak w grze na pojazdach broniach mundurach itp. dalej jest ten szpetny stary emblemat prosze o pomoc bo mecze sie z tym juz od 2 tyg i nie moge znalezc rozwiazania. ;(

 

Wiadomość 3 z 4 (514 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Emblematy

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witaj... przeczytaj temat: emblematy, których nie można zmienić.

Może pomoże.

 

// EA_Kuba @Robert_2PL dodałem link do tematu o którym wspomniałeś Standard smile

Wiadomość 4 z 4 (488 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem